• 0
@TiempoSanto: BOTW 2 to by było spełnienie marzeń ;-; ale jakieś reamake też bym przytulił, ile by dał za oracle of ages i seasons zremasterowane jak Link's Awakening ;_; moje mini marzenie taki porcik oracli
  • Odpowiedz
  • 2
@janushek ogólnie to konsolka fajna no i kilka gier im wyszło spoko, ale w-----a mnie ta firma całokształtem. Za te joycony i brak porządnych nowości od 1.5 roku to powinni spłonąć
  • Odpowiedz