Wpis z mikrobloga

Mirasy mam pytanko do środowiska #nintendo #nintendoswitch .

Chcę kupić #ringfitadventure , ale nie mam konsoli. Zależy mi w sumie tylko na tej grze. Jaka najtańsza wersję konsoli Nintendo mogę kupić by to działało?

Z góry dziękuję za slugestie.

Ps. Zielony jestem w temacie konsoli, pecetowiec herę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
@ste3: Nie no, raczej zwykłego Switcha. Gra w Ring Fit na Switch Lite, to raczej trochę absurd.
Jak masz joycony to może znajdziesz gdzieś tanio używkę z rozwalonymi joy conami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ste3: Używek to raczej na OLX szukaj. Ustaw sobie powiadomienia i czekaj jak cos się pojawi. Aktualnie widzę, że są jakieś ogłoszenia po 950zł. Joycony sprzedasz za 150zł i będzie cię 800zl kosztować.
Chociaż dla 1 gry to i tak nie wiem czy warto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ste3: z tą wersją V1 to może być różnie, niektóre z nich można w łatwy sposób zhakować i ich ceny są wyższe od całej reszty, w tym nawet od V2.
@ste3: sugeruje, pograc sobie u kogos kto ma te gre i to pare sesji nie jedna. Bo wydawac ponad 1400zl na ringfita to szczerze mowiac straszna glupota.

Gra jest srednio motywujaca i bardzo srednio sie w nia gra. Nie robisz wiele wiecej poza podstawowymi cwiczeniami, wszystko jest cholernie powtarzalne, krainy, bicie mobow, bicie bosow. Spoko ja wiem ze to gra do cwiczen i chodzi o robienie powtorek wciaz i wciaz (no