Wpis z mikrobloga

czy jak świetnie się bawiłem 10 lat temu w morrowindzie, to dobrze będę się bawił w skyrim na switchu? Nigdy nie grałem w skyrima, ale morrowind to była dla mnie cudowna gra. Odbiłem sie od obliviona i na skyrima jakoś tak nie było czasu... Czy dobrze chodzi na tej gównokonsoli? Nic nie zacina itd?

Pytam, bo niektóre porty na switcha według mnie są nie do grania. Np. świetna gra Crash Team Racing, którą musiałem sprzedać mimo że gra jest według mnie cudowna i super się przy niej bawię - to czasy ładowania przyprawiały mnie o mdłości. Z zegarkiem w ręku MINUTA ładowania każdego wyścigu, a później po wyścigu jakieś 45 sekund czekania aż odpali się animacja z pucharami - no kurrrrwa masakra. W mario kartach wkładam kartridż i po prostu gram - mało co tam ładowania.

Jeśli skyrim miałby być takim #!$%@? portem w którym wszystko zamula to bym podziękował.

#nintendoswitch
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: Ten Crash niestety ogólnie tak ma, mam XOX i jest tak samo, strasznie długie i tym samym wkurzające czasy ładowania( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ps. W samego Skyrima na Switcha nie grałem, ale pamiętaj, że na tej konsolce nie ma języka polskiego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LZBNZ: Nie ma. Dlatego też sam nie kupiłem tej gry na Switcha, bo również uważam, że jest to kpina z klienta.

Co do innych Crashy to pojęcia nie mam, skusiłem się tylko na wyścigi, jak była fajna promka na Markecie że trzy miesiące temu.
Ps. Podobno zaraz po premierze gry te czasy ładowania były jeszcze dłuższe, dopiero w patchu je 'skrócili'(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@diterr: coraz bardziej składaniam się ku sprzedaży switcha. Na tym gównie albo gry zamulają, albo są nie grywalne, albo nie mają polskiego jezyka. #!$%@?ć taką konsole XD

chcesz kupić?
  • Odpowiedz
@LZBNZ: jeżeli język polski jest dla Ciebie ważne, to lepiej sobie odpuścić switcha. Polski nigdy nie był wspierany przez Nintendo. Switcha kupujesz dla exów Nintendo - które są z reguły po angielski i są totalnie czymś innym niż gry z innych platofrm. Nie lubisz tego - odpuść sobie, nie psuj se krwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: jest grywalny, działa dobrze, nie ma żadnych problemów. Grałem około 40h. Język polski można dorzucić jedynie posiadając cfw. Wtedy działają również mody
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@OmarBongo no exy ograłem już wszystkie, jeszcze skończę 3d world (świetna platformówka o takie nic nie robiłem) no i chyba sprzedam bo te #!$%@? z Japonii zanim wydadzą BOTW2 to albo nowa konsola będzie albo sam zdechnę
  • Odpowiedz
@LZBNZ ale wy #!$%@? płaczecie oezu. To sprzedaj wreszcie jeden z drugim i skończ #!$%@?ć bo spanko już. Jak nie jeden z czekaniem na kupno bo ma wyjść pro i się zastanawia czy kupić zwykłego czy się opłaca czy nie to drugi z płaczem, że oezu #!$%@? konsola kto chce kupić nie chcem już jej bo mnie ruchajo w dupcie T_T
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Zaglądaj na dekudeals. Tam przy każdej grze masz ocenę z metacritic.
Jak jest poniżej 70 albo 7.0 to se odpuść.
Simple as that

U mnie wszystkie gry chodzą w pyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz