Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

tellet
- 3

tellet
- 0
@imarid: No pewno tak, bo przygodę z C dopiero zaczynam. Chociaż głównie chodziło mi o to, że to temu gościowi na stacku już dali błędne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przełożyć kod z javy na C to w tym przypadku nie powinien być problem.
villager
- 0
@tellet: pj?
- 13
#allelujah! ^^
Słowacy w akcji, part 3:
CTO wziął sobie do serca moje rady i zatrudni zespół JSowców w nowym roku, któremu będę leadował, a Unitowców wycofa z JSowych portów gier!
progress, yay! (
Słowacy w akcji, part 3:
CTO wziął sobie do serca moje rady i zatrudni zespół JSowców w nowym roku, któremu będę leadował, a Unitowców wycofa z JSowych portów gier!
progress, yay! (
źródło: comment_try4HZDLWM103O0MXZxIKjcV2L7YWRds.jpg
Pobierz#n----------e -.-
Slowacy w akcji, part 2:
Mowilem juz im, ze trzymanie osobno grafik dla koloru i alphy jako dwie tekstury to zlo i polamalbym kark kazdemu, kto tak robi w browserowej grze i ze to powoduje crashe gier, ale jak grochem o sciane..
Dzisiaj dali mi do debugowania gry mobilne, zebym zprofilowal bo crashe. No i pacze co ile zajmuje w pamieci, i olac juz to iz alokuja mase arrayek duzych co ramke i
Slowacy w akcji, part 2:
Mowilem juz im, ze trzymanie osobno grafik dla koloru i alphy jako dwie tekstury to zlo i polamalbym kark kazdemu, kto tak robi w browserowej grze i ze to powoduje crashe gier, ale jak grochem o sciane..
Dzisiaj dali mi do debugowania gry mobilne, zebym zprofilowal bo crashe. No i pacze co ile zajmuje w pamieci, i olac juz to iz alokuja mase arrayek duzych co ramke i
- 1
@bazingaxl: duzo czytania i testowania ze stron developerskich chrome'a i mozilli + nauka u lepszych w tej dziedzinie ode mnie :)
- 1
@bazingaxl:
https://developer.chrome.com/home
https://developer.mozilla.org/pl/
http://www.html5rocks.com/en/
i czasem na stacku w odpowiedziach na konkretne pytania linkują do blogów gdzie dokładniej opisują jakieś quirki :)
https://developer.chrome.com/home
https://developer.mozilla.org/pl/
http://www.html5rocks.com/en/
i czasem na stacku w odpowiedziach na konkretne pytania linkują do blogów gdzie dokładniej opisują jakieś quirki :)
- 3
@SystemHalted: zaraz ktos przyjdzie i powie, że Laravel też jest dla podludzi bo jedyny koszerny to Symfony ;)
- 1
@normanos: @SystemHalted: @nieumiemtanczyc: symfony i laravel są dla podludzi, tylko phalcon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Hej mirki w tym tygodniu zrobiłem sobie tydzień pomocy i bedę robił rzeczy po kosztach w zamian za pomoc w rozwój mojego profilu na upwork.com (każdy projekt wykonywany przez ten portal).
Co mogę wam zaoferować? Wykonanie małych projektów takich jak :
- plakaty, wizytówki itp. #grafika
- wykonanie prostych, małych stron (typu wizytówki itp) #webdev
- pomoc z małymi projektami #nieprogramowanie
Na
Co mogę wam zaoferować? Wykonanie małych projektów takich jak :
- plakaty, wizytówki itp. #grafika
- wykonanie prostych, małych stron (typu wizytówki itp) #webdev
- pomoc z małymi projektami #nieprogramowanie
Na
@MrGreeneye: taktyk
Jaki jest najlepszy kurs excela? Może być książka lub kurs w języku angielskim.
#pytanie #pytaniedoeksperta #nieprogramowanie
#pytanie #pytaniedoeksperta #nieprogramowanie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Mam taki pomysł, związany z prostą kompresją.
Dany jest ciąg znaków x(k-1)D gdzie k jest dowolną liczbą całkowitą > 0, to ciąg znaków przedstawiany jest następująco:
Dla k = 1, xD
Dla k = 2, xDD
Dla k > 2, x(k-1)D
Zamiast
Dany jest ciąg znaków x(k-1)D gdzie k jest dowolną liczbą całkowitą > 0, to ciąg znaków przedstawiany jest następująco:
Dla k = 1, xD
Dla k = 2, xDD
Dla k > 2, x(k-1)D
Zamiast
@L24D: jak odróżnić x2D od literalnej dwójki?
- 0
@MirkoStats: nie da się. Trzeba uważać co się pisze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RoundStic: Znalazłam na Allegro, wygląda bardzo dobrze i jest za niską cenę - niech ktoś się wypowie na ile to jest wiarygodna oferta:
http://allegro.pl/lenovo-e50-80-i5-5200u-8gb-240gb-ssd-fullhd-matowy-i5705265506.html
http://allegro.pl/lenovo-e50-80-i5-5200u-8gb-240gb-ssd-fullhd-matowy-i5705265506.html
- 1
Znalazłam na Allegro, wygląda bardzo dobrze i jest za niską cenę - niech ktoś się wypowie na ile to jest wiarygodna oferta:
@Rozamunda: to outlety z zagranicy.
- 9
Nie ma to jak 5360 x 1440 obszaru roboczego, polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za protipa @lerner #nieprogramowanie #pokazbiurko
źródło: comment_zLk8wy4TrH8I83pv7YOtfK5wgkNEx5Vf.jpg
Pobierz- 4
@RicoElectrico: Śmiechłem. xDDDDDD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PsichiX: O, to świetnie. Jestem ciekaw co to potrafi w wersji jaką normalnie sprzedają (w stosunku do tego, co zapowiadali) i generalnie do czego to może się przydać.
- 10
#google #formularz #ankieta #nieprogramowanie
mirasy da rade zrobić w formularzach google https://www.google.pl/intl/pl/forms/about/
cos takiego jak w sklepach internetowych? ze sa pytania i sie klika opcje i kazda opcja ma przypisane ileś punktów/cene (widoczne lub niewidoczne) i jest pływające okienko cały czas widoczne na ekranie gdzie jest suma punktow/cena koncowa ze wszytskich pytan
jakie dodatki pobrac jak to skonfigurować? da sie tak?
mirasy da rade zrobić w formularzach google https://www.google.pl/intl/pl/forms/about/
cos takiego jak w sklepach internetowych? ze sa pytania i sie klika opcje i kazda opcja ma przypisane ileś punktów/cene (widoczne lub niewidoczne) i jest pływające okienko cały czas widoczne na ekranie gdzie jest suma punktow/cena koncowa ze wszytskich pytan
jakie dodatki pobrac jak to skonfigurować? da sie tak?
ma ktoś pod ręką jakiegoś linka żeby ogarnąć sobie Odwrotną Notację Polską?
#nieprogramowanie #informatyka
#nieprogramowanie #informatyka
@riviva_1817: takiego jak na przykład ten pierwszy wynik wyszukiwania w Google?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reverse_Polish_notation
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reverse_Polish_notation
- 1
Czy ktoś z Was z #it miał styczność z budową tzw. szyny integracyjnej i mógłby podrzucić jakąś wiedzę na ten temat? #nieprogramowanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@rzet
Tematy są wszelkiego kalibru np z automatyzacji, projektowania przypadków, zarządzania testami. Czasami trafi się coś oryginalnego np w jaki sposób QA manager powinien dogadywać się szefostwem - mimo pozorów ciekawa była prezentacja.
Fajne są tez prezentacje OWASP i Securing - także z bezpieczeństwa, ale bardzo ciekawie
Co tam ciekawego można się dowiedzieć co w internetach nie ma?
Tematy są wszelkiego kalibru np z automatyzacji, projektowania przypadków, zarządzania testami. Czasami trafi się coś oryginalnego np w jaki sposób QA manager powinien dogadywać się szefostwem - mimo pozorów ciekawa była prezentacja.
Fajne są tez prezentacje OWASP i Securing - także z bezpieczeństwa, ale bardzo ciekawie
- 1
A wracając do kasy. Znajomy QA w Krakowie ma 16k brutto, a słyszałem o sporo wyższych stawkach. Także raczej QA nie mają co narzekać tylko trzeba znaleźć odpowiednią firme
@GT2: no dużo chyba, ale ja do Polski nie wracam raczej.
Poza tym ciekawe mogą być dyskusje. Dużo testerów z różnym doświadczeniem, z różnych firm, z róznym podejściem do testów.
@GT2: no niby tak, ale tak patrzę a tam testy kodu
- 2























