Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imarid: No pewno tak, bo przygodę z C dopiero zaczynam. Chociaż głównie chodziło mi o to, że to temu gościowi na stacku już dali błędne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przełożyć kod z javy na C to w tym przypadku nie powinien być problem.
  • Odpowiedz
  • 17
#n----------e -.-
Slowacy w akcji, part 2:

Mowilem juz im, ze trzymanie osobno grafik dla koloru i alphy jako dwie tekstury to zlo i polamalbym kark kazdemu, kto tak robi w browserowej grze i ze to powoduje crashe gier, ale jak grochem o sciane..
Dzisiaj dali mi do debugowania gry mobilne, zebym zprofilowal bo crashe. No i pacze co ile zajmuje w pamieci, i olac juz to iz alokuja mase arrayek duzych co ramke i
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki w tym tygodniu zrobiłem sobie tydzień pomocy i bedę robił rzeczy po kosztach w zamian za pomoc w rozwój mojego profilu na upwork.com (każdy projekt wykonywany przez ten portal).
Co mogę wam zaoferować? Wykonanie małych projektów takich jak :
- plakaty, wizytówki itp. #grafika
- wykonanie prostych, małych stron (typu wizytówki itp) #webdev
- pomoc z małymi projektami #nieprogramowanie

Na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam taki pomysł, związany z prostą kompresją.
Dany jest ciąg znaków x(k-1)D gdzie k jest dowolną liczbą całkowitą > 0, to ciąg znaków przedstawiany jest następująco:
Dla k = 1, xD
Dla k = 2, xDD
Dla k > 2, x(k-1)D

Zamiast
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#google #formularz #ankieta #nieprogramowanie

mirasy da rade zrobić w formularzach google https://www.google.pl/intl/pl/forms/about/

cos takiego jak w sklepach internetowych? ze sa pytania i sie klika opcje i kazda opcja ma przypisane ileś punktów/cene (widoczne lub niewidoczne) i jest pływające okienko cały czas widoczne na ekranie gdzie jest suma punktow/cena koncowa ze wszytskich pytan

jakie dodatki pobrac jak to skonfigurować? da sie tak?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzet

Co tam ciekawego można się dowiedzieć co w internetach nie ma?


Tematy są wszelkiego kalibru np z automatyzacji, projektowania przypadków, zarządzania testami. Czasami trafi się coś oryginalnego np w jaki sposób QA manager powinien dogadywać się szefostwem - mimo pozorów ciekawa była prezentacja.
Fajne są tez prezentacje OWASP i Securing - także z bezpieczeństwa, ale bardzo ciekawie
  • Odpowiedz
A wracając do kasy. Znajomy QA w Krakowie ma 16k brutto, a słyszałem o sporo wyższych stawkach. Także raczej QA nie mają co narzekać tylko trzeba znaleźć odpowiednią firme


@GT2: no dużo chyba, ale ja do Polski nie wracam raczej.

Poza tym ciekawe mogą być dyskusje. Dużo testerów z różnym doświadczeniem, z różnych firm, z róznym podejściem do testów.

@GT2: no niby tak, ale tak patrzę a tam testy kodu
  • Odpowiedz