Mirki, mam wykupiony pakiet Canal + w UPC. Dzisiaj będę poza domem i chciałbym zobaczyć mecz #lfc vs. #arsenal w internecie, najlepiej na stronie canalplussport.pl/, gdzie trzeba podać numer umowy abonenckiej z NC+. Ja mam umowę bezpośrednio z UPC, nie NC+. Istnieje jakiś "myk", żeby zobaczyć mecz na tej stronce w mojej sytuacji? #kiciochpyta #ncplus #canalplussport
jak się dowiedzieć do kiedy mam umowę z #ncplus ? bo gdzieś mi umowa zginęła a chciałbym stamtąd jak najszybciej s--------ć. W ICA nie widzę takich informacji.
wyszło na to, że Polska jest jedynym krajem na Świecie (tym cywilizowanym, bo nie mówię tu o Afryce południowej) bez transmisji ligii hiszpańskiej w telewezji, dobrze, że kończy mi się umowa z nc+, bo dla ekstraklasy i ligi angielskiej, nie ma sensu tego trzymać i płacić im 99 PLN, ligę mistrzów można zobaczyć z rosyjskim komentarzem w internecie, dużo lepszym niż ci z canal+ #ncplus #prawatelewizyjne
@nightrain: jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że DVB-T i net to lepsze rozwiązanie, niż jakakolwiek pay-tv. Prawa do pokazywania Ligi Hiszpańskiej w Polsce zakupili... katarczycy (beIN Sport), którzy nie mają w Polsce żadnych kanałów. Mają taką kasę, o jakiej nc+ i Eleven mogą pomarzyć...
@nightrain: Taki offtop. Zawsze można negocjować warunki na zakończenie umowy, ja za MR i full pakiet (bez filmbox i cinemax i xxx) płace 60zł na miesiąc a mam 2 niezależne karty. Co nie zmienia faktu że 99% to odgrzewane kotlety i jakość spada na pysk.
nc plus chce pokazać po kilka meczy z każdej ligi w kolejce plus magazyn i trwa w tej chwili spotkanie w tej sprawie z eleven w siedzibie ncplus. informacja z z forum satkurier, może zobaczymy jakieś mecze w #ncplus #laliga i z bólem #pilkanozna ale to co się tam dzieje nie ma nic wspólnego z piłką nożną #prawatelewizyjne
@qlimax3: Mi tam pasuje, oglądam tylko ekstraklape, lm, le, czasem jakiś hit premier ligi, z włoskiej pojedyncze mecze Juve, a z hiszpańskiej tylko gran derbi :P
Niestety, po tym co się stało z NC+ i prawami sportowymi skończył się raj dla kibiców piłkarskich w Polsce. Tak, mieliśmy jak pączki w maśle wszystkie najważniejsze mecze ligowe czy to z ligi angielskiej, czy hiszpańskiej (a i w sumie niemieckiej) w jednym miejscu. O LM i innych ligach już nie wspomnę. Jeden dekoder, jedna opłata i spokój. Wszyscy narzekali, że 30-40zł to drogo, że hurr durr, to teraz zobaczycie ile cała
nagrywanie filmów z tv na dysk bez blokad, albo odblokowanie dysku nc+, albo cokolwiek. chciałbym zgrać parę bajek na tableta dla dziecka na długą podroż, akurat te na yt odpadają. ktoś ma jakiś patent do nagrywania "swobodnego" treści tv? #tv #ncplus #kiciochpyta #it #pytaniedoeksperta #pytanie
@trv2: a są teraz karty które nie są parowane? Dodatkowo powinienem dokładniej opisać, że to rozwiązanie z fergusonem jest na przyszłość. NA teraz to tylko podpięcie dekodera pod komputer.
@ksiak: dają do wifibox i premium wifibox cameleony z dawnej cyfry, które są nieparowane, ale wkrótce rozpoczną również rozdawania kart cayman do tych dekoderów i nie wiadomo, co to za karty:/
telewizor Panasonic eksportuje listę kanałów do formatu .bin, natomiast pobieram listę kanałów z cyfrowego polsatu w formacie .scm - ktoś ma jakiś pomysł jak zamienić scm na bin?
Korzystam z modułu cam ci+, telewizor pobrał blisko 2,5 tys kanałów, mam program do edycji listy kanałów panasonica, ale ręcznie ustawianie nawet najpopularniejszych 50 to będzie męka, dlatego prościej byłoby mi pobrać gotową listę z polsatu, niestety TV jej nie odczytuje i szukam
@trv2: Właśnie nie widzę opcji FastScam, TV znajduje blisko 2 tys kanałów, pozostaje segregacja programem, który @rufus1987 podał, chociaż już go wcześniej miałem, żeby odszukiwać programy.
Połączenie Cyfry+ i N to największa katastrofa w polskiej TV po 1989 roku. Posiadam obecnie #ncplus i mam abonament ok. 69 zł. Miesiąc temu nie wiadomo skąd wyskoczył mi rachunek na ok. 190 zł. Dobra, myślę sobie, jednorazowy błąd systemu, zadzwoniłem na infolinię i kazali mi zapłacić te 69 zł i przy okazji mieli dowiedzieć się jak to się stało. Parę dni temu wchodzę na rachunek w dekoderze i mam
@megacwok: Nic nie zamawiałem, jedynie umowa była przedłużana, chyba, w czerwcu i od tego zaczęły się cyrki. Najdziwniejsze właśnie jest to, że dekoder pokazuje inny rachunek, a ICA jeszcze inny.
#ncplus #canalplus Mam jakiś problem z nc+, opłacam od roku pakiet w którym mam wszystkie Canal+, po tym jak dodali nowe kanały do pakietu Canal+ nie było problemu z odbiorem a teraz od około miesiąca mam pokazane że brak uprawnień do odbioru Canal+, Canal+Sport itd. Umowa mi się nie skończyła, wygląda to tak że wyłączyli mi bezprawnie cały pakiet, rachunki opłacam regularnie. Ktoś może ma podobny problem i
Mireczki, od czego może występować problem z takim jakby dziwnym smużeniem i artefaktami obrazu na niektórych programach HD w nc+? Dodam, że na drugim telewizorze i cyfrowym polsacie problem nie występuje, a są podpięte do tej samej anteny. Jeśli okaże się, że to dekoder to zrobią mi to na jakiejś gwarancji czy coś? #ncplus #telewizja
@nietopies: dekoder wymienią w punkcie za darmo, podłącz pod ten kabelek tuner polsatu dla upewnienia się, że to wina dekodera, może być to wina tego konkretnego kabla
Na razie nic nie wiadono, ale prawdopodobnie dogadaja się między soba:-) jaki interesuja Cię mecze transmitowane na tym kanale możesz je oglądać na ich stronie internetowej. Coś tez na być robione na tvn player
Ponoć, powtarzam, PONOĆ ktoś kupił prawa do #laliga i nie jest to nc+ ...(╥﹏╥) Prawdopodobnie jest to Elevensports. Na oficjalna informację pewnie jeszcze troche poczekamy, ale jeżeli to prawda to z #ncplus coraz gorzej. #pilkanozna #telewizja