via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mówi się że katar świadczy o tym że to nie koronawirus. A co jeżeli ktoś złapał wirusa będąc przeziębionym lub mając jakąś reformę wirusówkę czy jakieś zapalenie bakteryjne? Objawy mogą się skumulować przecież, zwłaszcza przy osłabionej odporności.
#ncov2019 #koronawirus
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucaseq: szmatławce różne rzeczy robią wbrew czyjejś woli.. ale tutaj rzeczywiście możesz mieć rację, bo jednak celebrytę z niego powoli media będą robić. hajs się musi zgadzać
  • Odpowiedz
@adoksz: jeśli bierzemy po uwagę śmiertelność to jest groźniejsza
Jeśli uwzględnimy to że koronawirusa nie znamy, jest to nowy wirus bez jakiegokolwiek lekarstwa oraz że szybko się rozprzestrzenia wyjdzie nam że może być bardziej niebezpieczny.
  • Odpowiedz