Chciałem się zorientować jak wygląda teraz sytuacja z odtwarzeczami MP3. Z przeznaczeniem głównie do audiobooków. Nie jestem jakimś wielkim audiofilem. Nie wiem na jaki wydatek się przygotować. Do 200 zł widzę jakieś Sandiski Clip - sensowne to? Pewnie nawet 4GB by starczyło, bo książki są różnej wielkości. Tylko jest problem i cieszę się, że sprawdziłem wcześniej w internetach - ponoć te Sandiski wolno przewijają? Jest na sali jakiś użytkownik? Bo to by
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrasierCrane: spróbuję Cię jednak namówić do smartfona, bo słuchanie audiobooków w odtwarzaczach/programach do muzyki to jest męka. Tylko w aplikacjach przeznaczonych do audiobooków można to robić wygodnie i przyjemnie, ponieważ:

- zapamiętują moment przerwania słuchania i uruchamiają się kilka sekund przed tym momentem przy kolejnym uruchomieniu,
- mają przycisk "-30 sekund", który pozwala na cofnięcie odrobinę książki, jeśli zgubi się wątek,
- pozwalają na regulację tempa słuchania - nie wiem, jak długo już
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: smartfon, człowieku. przecież jak używasz do słuchania to energii mało żre. dużo wygodniejsza obsługa, nie nosisz dodatkowego grata bo i tak telefon pewnie masz. no i zaoszczędzisz kasę. ja nawet sporo ebooków przesłuchałem w czasie jazdy z pomocą syntezatora mowy :)
  • Odpowiedz
@salvador5000: Może zamiast czegoś z ali kupić iPoda shuffle? Osobiście zanim zgubiłem miałem 4 gen i cholera był świetny, jedynie wgrywanie utworów przez itunes było słabe, codzienne słuchanie w autobusie (około godziny) starczało na ponad 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@salvador5000: mam ten ze zdjecia odtwarzacz http://www.gearbest.com/mp3-mp4-players/pp_437373.html
Udalo mi sie go kupic za jakies 15$ w promocji, czy tam z jakims kodem.
Zlego slowa powiedziec nie moge, gra bardzo fajnie ladnie napedza sluchaweczki, wytrzymuje sporo na baterii, strzelam ze ~15h odtwarzania.
Przeszkadzaja mi dwie rzeczy, brak fizycznych przyciskow do przerzucania utworow (czyli bezwzrokowo nie dasz rady w kieszeni klikac next next). I menu ktore jest srednio intuicyjne. Poza tym nie ma sie do czego
  • Odpowiedz
Szukam sobie empetrójki, tak do 100-150 zł. Nie musi mieć super jakości dźwięku (będę jej używał głównie na siłowni i w tramwaju), grunt żeby była solidna, miała dobrą baterię i w miarę wytrzymałe słuchawki z długim kablem (186 cm wzrostu here). Możecie coś polecić? Póki co myślałem o czymś takim: http://www.euro.com.pl/ipod-odtwarzacze-mp3-mp4/sandisk-sansa-clip-sport-4gb-czarny.bhtml

#mp3 #pytanie #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki chce kupić transmiter do auta. Czy możecie coś polecić czy każdy badziew z allegro będzie ok? Było by fajnie, gdyby szło puszczać muzykę z telefonu #muzyka #caraudio #mp3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,skąd teraz wypożycza się muzykę z internetów za free? Potrzebuję kilku kawałków różnych wykonawców na telefon w plikach mp3. Nie chcę ciągnąć zaraz całych albumów jeśli nie jest to konieczne.
#muzyka #p2p #mp3
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #muzyka #internet #komputery #mp3

Mirki, mam takie pytanie - mój tato, sporo po pięćdziesiątce, słaby w obsłudze komputera (internet przegląda, nic poza tym) chce pobrać sobie trochę muzyki na pendrive'a (do odtwarzacza). Skąd najłatwiej i najbezpieczniej pobierać coś?

Czy jest coś lepszego niż youtube + dodatek "download mp3"?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, pomocy. Potrzebuję kupić sobie porządny odtwarzacz mp3 o bardzi dużej pojemności i mocnej baterii (z góry mówię że Apple odpada). Interesuje mnie jedynie to żeby miał dobrą jakość dźwięku, był w miarę łatwy w obsłudze i trudny do uszkodzenia. Czy ktoś coś poleca? Ponadto, gdzie mogę kupić takie ustrojstwo (poza allegro)? Dziękuję za pomoc! #kiciochpyta #mp3 #pomocy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka historia:

Mam 40 plików mp3, ponumerowane: 01, 02, 03...39, 40. Kiedy zaznaczam je w folderze, wszystkie i wybieram: odtwórz w winamp, za cholerke nie układają się w winampie w kolejności, tylko mieszają się dziesiątkami! Dodam, że w środku pliku, w szczegółach także numeruję jak w nazwie pliku.

Mirki, co jest źle, gdzie popełniłem błąd?!

#winamp #mp3 #muzyka #informatyka #programowanie (takie na
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skąd ściągacie muzykę? Chcę zgrać trochę nutek na płytkę. Raczej mp3, żeby banglało w aucie. Macie jakiś dodatek do youtube? #muzyka #mp3
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chrome #youtube #mp3
Co to się p------o, nie ma już wtyczki do ściągania mp3 z youtube XD?
"Google/YouTube does not allow to download videos directly from YouTube. "
No to spoko xD Ciekawe kiedy będą takie czasy, że trzeba będzie mikrofon przystawiać do głośnika, żeby nagrać sobie piosenkę z YOUTUBA XDDDDDDDDD To trochę tak jak kiedyś się na kasety z radio nagrywało :"P
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rockydoggy: Dzięki wielkie, działa i wystarczy. Ale patrz, bez trapmonkeya nie da rady xD
W firefoxie nie było żadnego problemu.
@worm: Aaaale widzisz, nie pobierzesz oficialnie (legalnie) z google ;)
  • Odpowiedz