Wpis z mikrobloga

@salvador5000: Może zamiast czegoś z ali kupić iPoda shuffle? Osobiście zanim zgubiłem miałem 4 gen i cholera był świetny, jedynie wgrywanie utworów przez itunes było słabe, codzienne słuchanie w autobusie (około godziny) starczało na ponad 2 tygodnie.
@salvador5000: nie jest bardzo kłopotliwy, no jest więcej roboty niż tylko skopiowanie plików na pamięć mptrójki ale wydaje mi się, że warto. Na szybko rzuciłem okiem na allegro i widzę, że jakaś używka za 55zł jest
  • 0
@adamua: no ale żeby w używanym bateria była ok. Bo w sumie na tym mi zależy najbardziej. Kupiłem jakieś gówno za 15pln i dzisiaj poszedłem biegać po 20 minutach padło. Pięć razy ładowane.
@salvador5000: używałem go z 3 lata i bateria nadal trzymała swoje :) Nadal bym go używał, ale po tym jak urwałem kabelek do ładowania, gdzieś go odstawiłem i od tego czasu nie natknąłem się na niego, jak bym go gdzieś znalazł to bym ci mógł nawet sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@salvador5000: mam ten ze zdjecia odtwarzacz http://www.gearbest.com/mp3-mp4-players/pp_437373.html
Udalo mi sie go kupic za jakies 15$ w promocji, czy tam z jakims kodem.
Zlego slowa powiedziec nie moge, gra bardzo fajnie ladnie napedza sluchaweczki, wytrzymuje sporo na baterii, strzelam ze ~15h odtwarzania.
Przeszkadzaja mi dwie rzeczy, brak fizycznych przyciskow do przerzucania utworow (czyli bezwzrokowo nie dasz rady w kieszeni klikac next next). I menu ktore jest srednio intuicyjne. Poza tym nie ma
@salvador5000: Mam IPoda Shuffle i mogę Ci go szczerze polecić. Bateria trzyma 15 godzin. Jeśli zapomnisz go wyłączyć to przełącza się w tryb uśpienia. Jakość jest na bardzo dobrym poziomie chociaż gorsza niż na Meizu MX4 z czipem muzycznym Wolfsona. ITunes to dla mnie tragedia. Strasznie nie intuicyjne oprogramowanie. Nadal nie doszedłem jak zarządzać playlistami. Swój odtwarzacz kupiłem za +-80zł na OLX (miesiąc używany). Z tego co słyszałem to są dwie
@salvador5000: Wspomniany Benijie jest ok. W tej cenie bardziej poleciłbym Xduoo X2. Oczywiście sansa+ też będzie ok.
Jeżeli mówimy już o czymś lepszym to bierz Xduoo X3 albo nowe Xduoo X10. Sporo opinii na portalach usa i rodzimych. Nie zawiedziesz się. Osobiście brałbym z allegro od audioheaven bo jak wejdzie VAT to będzie nieciekawie.
Co do Xduoo X10 to trzyma 9h i nic lepszego poniżej 1000 nie znajdziesz. Wygrywa z grajkami
@Red_Devil: przenosnosc, sport (ja nie biegam z telefonem), mozliwosc podpiecia sensownych sluchawek i jakos to gra, wygoda (dla mnie #!$%@? do mica przy sluchawkch tak ze na 10m ludzie slysza to nie jest sensowne i wygodne rozwiazanie).
@Red_Devil to temat z kategorii cannon vs nikon, linux vs windows lub manualna vs automat - obydwa rozwiazania sa inne, obydwa tak samo dobre, kwestia priorytetów i przyzwyczajenia
@Red_Devil: ale ja nie slucham playlist z yt tylko to co mam na kompie zgrane w formacie mp3/flac itd... Ja wiem ze da sie podlaczyc do telefonu sluchawki, nie wyszedlem wczoraj z jaskini ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle ze nie spotkalem telefonu ktory bylby w stanie dobrze zgrac niektore sluchawki, mam tego badziewia troche i moge porownac.
A z telefonem nie biegam ze wzgledu na wygode i
@Red_Devil: IPoda kupiłem właśnie do biegania oraz na treningi. Telefon 5,5 cala to waga ok 160g. Zimą nie jest to tak duży problem, ale latem gdy mamy na sobie krótkie spodenki czujemy jego wagę oraz wymiary. Kto biega ten wie, że nie jest to zawsze tak komfortowe. Po za tym nie zawsze mamy kieszenie w spodniach, a IPoda możemy sobie przypiąć gdziekolwiek, np do bluzki.

@PurpleHaze: Zawsze możemy wyposażyć się
@Red_Devil: gabaryty
praca na baterii
lepszy dźwięk
możliwa odsprzedaż bez większej straty finansowej
w niektórych modelach fizyczne przyciski
No i chyba najważniejsze po co aparat jak w telefonie też zrobisz zdjęcie. Niestety ale urządzenie dedykowane zawsze będzie lepsze.
Jeżeli ktoś od początku jest nastawiony na telefon to trudno będzie go przekonać. Osobiście przewinęło się sporo grajków jak irivery, cowony, sandiski i teraz wspomniane Xduoo. Miałem kiedyś Samsunga Wave z chipem wolfsona
@er4zor: ten Bluetooth w Ruizu mocno obniża jakość utworów w celu oszczędzania transferu. Mam tego X06, kiepsko działają przyciski. Wystający główny przycisk często pauzuje utwory. Brakuje manualnego sterowania EQ, a jakość dźwięku w porównaniu do Sansy pozostawia dużo do życzenia. Zapłaciłem jak pamiętam 65zł.
Za Sansa Clip Plus 4GB zapłaciłem 80zł w 2013 roku.