Hej mirki. Mam problem byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Mam starą analogową kamerę Hi8 (Samsung VP-L700) a wraz z nią wiele nagranych wspomnień które chciałem sobie odświeżyć. Kamera posiada dwie możliwości podłączenia z TV - gniazdko A/V OUT (na jack 3.5 mm) i S-Video.

Znalazłem w domu kabel S-Video, dokupiłem Euro Scart Adapter dokładnie taki

I wykonałem połączenie TV->Euro Scart Adapter->Kabel S-Video->kamera.

No
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ktoosiu: też polece sony vegas.
prostych czynności nauczysz się w kilka minut.
windows movie maker to kupa straszna i ciężej mi było się połapać niż w sony vegas.
  • Odpowiedz
#mikroreklama #drony #motocykle #montaz #rc #soaringsing

W ostatni weekend miałem świetną okazję potrenować trochę latanie i bardziej dynamiczne ujęcia bo zabrałem się z @puszka5 na tor do motocrossu na którym od niedawna ostro trenuje. Niestety miałem czas na wylatanie tylko dwóch pakietów ale i tak coś tam się udało nagrać :D

http://www.wykop.pl/link/2792351/motocross-z-drona/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #film #montaz #adobe #aftereffects #vlog (i już nie wiem co jeszcze wpisać).
Pytanie, dla Was pewnie banalne, ale...

Jak się do cholery nazywa ten element, który czasem pojawia się w filmach by np. w tekście pokazać autora materiału / gościa programu / tytuł filmu czy cokolwiek (przykład: w powiązanym filmie - 11 sekunda).

Cholera, szukałem pod hasłem slider, text effect, i tym podobnych,
arkadikuss - Mirki z #film #montaz #adobe #aftereffects #vlog (i już nie wiem co jesz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyckiseusmaz: ja bym zrobil po prostu gifa, ktorego pozniej narzedziem motion tracker w AE dodal do animacji, wiadomo pozniej jeszcze szlif wizualny, ale mysle, ze to juz najmniejszy problem
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #montaz #produkcjawideo
Mam problem z Sony Movie Studio Platinum.
Wrzucam na wideo wtyczkę ze stabilizacją i na podglądzie jest super extra, wszystko ładnie zmontowane, a już po renderowaniu obraz dziwnie skacze. Jakby chciało się stabilizować, ale nie... Wie ktoś może gdzie leży problem? Albo jakieś kierunki gdzie szukać?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach