Lata doświadczenia i techniki operacyjne :D
Troska jak najbardziej słuszna. Wyjaśnię więc. Delikatne elementy podwozia przy każdym lądowaniu na siodełko kładziemy przed punktem podparcia (kontaktu z siodłem) za pomocą wypchnięcia bioder do przodu, tak aby to tylna część podwozia spadała na siodło.
Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości.
Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
  • 1
@majas: serio, gdzie? :D wpisz sobie w youtube 'how to ride a unicycle', obejrzyj pierwsze lekcje, a potem cwicz i cwicz. Jak to pisal @shinu fajnie jest znalezc dluga sciane, na ppczatku sie podpierac, a potem coraz mniej. Uczciwe 20h nauki ze spokojem starczy, by nauczyc sie na 20" monocyklu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@miiihau: Gjeneralnie sobie diabolem kręcę. Może za jakiś czas się za poi wezmę. Kumpel ma monocykl, to też czasem zdarzy mi się pojeździć, ale na razie bardzo nie ogarniam, on zresztą też. Ewentualnie jakieś kuglarskie lifehacki z tym związane byłyby mile widziane, o ile takie istnieją, albo jakieś drobne AMA :D Aczkolwiek miałem zamiar zrzeszyć Wypokowych kuglarzy jednym tagiem, stąd #kuglarzzwykopem .
  • Odpowiedz