Mirki z #monitoring #cctv #kamery potrzebuję rejestratora z PoE do 4 kamer, widziałem że pod względem cena/jakość polecano firmę #dahua i znalazłem coś takiego:
https://www.aliexpress.com/item/32854317380.html
Ktoś ma i może się wypowiedzieć o tym rejestratorze? Albo może coś innego w podobnym budżecie?
https://www.aliexpress.com/item/32854317380.html
Ktoś ma i może się wypowiedzieć o tym rejestratorze? Albo może coś innego w podobnym budżecie?

























#siecikomputerowe #monitoring #microsoft #windows #komputery