#monitoring #cctv
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
#monitoring #cctv
- 3
- kamery nie rzucające się w oczy, na pewno nie wiszące pudełka jak w marketach
- lokalny moduł zapisujący, ale zapisywanie do chmury też przeboleję
- wykrywanie ruchu: ma powiadomić mnie na smartfona oraz nagrać kilka minut na moduł / chmurę do późniejszego wglądu
- możliwość podglądu kamer ze smartfona (najlepiej wszystkich naraz)
- nie wiem czy to możliwe, ale jakiś uniwersalny system do którego
#security #monitoring #kiciochpyta
źródło: comment_Wk6kWtWDaY6K1tz1q1ajhd24PxyljfXb.jpg
Pobierz- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 0
- 3
#kamery #monitoring #zdalnie
Komentarz usunięty przez autora
- 1
325
82- letni kierowca cofając potrącił 2 rowerzystki i uszkodził 5 samochodów.

Film ze zdarzenia bez zbędnych opisów.
z- 60
- #
- #
- #
Ponoć coś takiego potrafią telefony na androidzie gdy nagrywają, ale potrzebowałbym to do robota, aby komputer jak najlepiej rozpoznawał obraz.
#kamery #monitoring #robotyka #video #informatyka #android #pytaniedoeksperta #embedded #linux
- 1
#cctv #kamery #monitoring #krakow
- 1
3
PIJANY SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ I UCIEKŁ. NAGRAŁ GO MONITORING!! - FILM

W sobotni wieczór 21 października 2017 roku doszło do niecodziennej kolizji drogowej, której sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Dlaczego? Otóż był kompletnie pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Chce koło domu postawić 3 kamery IP. Na razie nagrywam to na Synology DS416+, aczkolwiek chce je wykorzystać do czegoś innego. Polecicie coś unixowego, jako rejestrator, żeby stało sobie na PC?
459
Policjant okradł dom zmarłego. Wpadł przez monitoring

WSTYD I HAŃBA!
z- 34
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Żeby nie było za łatwo to czasem chciałbym z niego korzystać jako monitoringu w mieszkaniu. Jest to wgl możliwe?
#motoryzacja #wideorejestratory #monitoring #bezpieczenstwo
- 1
#elektryka #kable #monitoring #kamery #pytaniedoeksperta
- 1
źródło: comment_03YsvDxq1j6sMIw1frzyfYHqZc3jGo4G.jpg
Pobierz- 0
1) Czytałem, że zdarzają się problemy, gdy szkło kopuły jest mininalnie zabrudzone lub porysowanie, to światło z IR LED odbija się i wpada do kamery podowując, że w nocy prawie nic nie widać.
Ktoś może to potwierdzić/zaprzeczyć?
Podobno modele EXIR nie mają tego problemu, ale cena DS-2CD2322WD-I jest sporo wyższa (pewnie też przez to, że ma WDR).
2) Czy tą białą obudowę
źródło: comment_O8k2A30jYza29XuMo0l0joNK8GsEDf40.jpg
Pobierz- 0
- 1
#kamera #internet #monitoring #wifi #hardware #okazja
- 3
- 2
Tak wygląda w pochmurny dzień [](http://dktr.pl/gfx_wykop/DZIEN_1508502961.jpg)
A tak w nocy, z wyłączoną podczerwienią [](http://dktr.pl/gfx_wykop/NOC_1508523781.jpg)
Nowa karta full-res.
4
Monitorowanie służbowych komputerów to nie inwigilacja, drodzy Wykopowicze.

Z jednej strony każdy(pracownik również)posiada prawo do prywatności, którego nie likwiduje fakt wykonywania pracy zawodowej. Z drugiej strony, służbowy sprzęt (laptopy, telefony, auta)pozostają własnością pracodawcy i powinny być używane w braku odmiennego porozumienia wyłącznie do celów służbowych
z- 1
- #
- #
- #
- #
























Mirki głupie pytanie ta kamera ma jakośc ilość pamięci wbudowanej czy wszytko zapisywane jest na karcie pamięci?
@whitekasia: może tamta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)