Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po pracy byłem w galerii handlowej. Nie chciałem nic konkretnego kupić, lecz tylko rozejrzeć się. W empiku zobaczyłem, jakie są książki o samorozwoju (potem ewentualnie kupię taniej przez internet). Wszedłem też do kilku sklepów odzieżowych, ale nic nie kupiłem.

W mojej aktualnej sytuacji wyjście do galerii jest bardzo dołujące. Nie wiem, czy w środę jest najwięcej ludzi w sklepach, czy to może z okazji zbliżających się walentynek, ale było istne zatrzęsienie różowych pasków. Gdzie nie spojrzałem, tam jakaś dziewczyna - albo sama, albo z chłopakiem, albo z grupką znajomych. Oczywiście większość to gówniarzeria w wieku około 20 lat.

Przy stoisku-wyspie z e-papierosami iqos grupka typowych normików z pędzlami na głowie, w spodniach z dziurami na kolanach i butach #nike #airmax 97. Oczywiście w towarzystwie płodnych juleczek w spodniach z wysokim stanem i z gołymi kostkami. Ehh #!$%@?, jak ja nienawidzę takich widoków. Dobija mnie świadomość, że te dynamiczne oskarki ruchają, a ja nie.

Zauważyłem, że wśród juleczek długie płaszcze nie są popularne. Większość z nich miała kurtki kończące się na wysokości pasa (picrel). Naoglądałem się dzisiaj tyle dup, że gdybym miał kamerkę gopro jak @HyperionCock, to mógłbym nagrać kilka naprawdę dobrych ujęć. Szczególnie w markecie, do którego wstąpiłem po spożywkę. Gdy się taka przychyla, żeby coś sięgnąć z dolnej półki, to nawet średnia dupa dobrze wygląda, a jak fajna dupa, to wtedy już mistrzostwo. Ja #!$%@?ę. Płakać mi się chce.

Żeby nie było, że oglądam się tylko za jakimiś małolatami, które są poza moim zasięgiem, to jeszcze historia na koniec. Gdy szedłem w kierunku wyjścia, z jednego sklepu prosto na mnie wyszła taka elegancka pani w wieku 30+. Rzuciłem okiem. Sztyblety na niewysokiej koturnie, czerwony wełniany płaszcz, żółta czapka. Ładna z twarzy, ale dla mnie trochę za ładna. Szliśmy razem w kierunku wyjścia. Zwolniłem trochę kroku, żeby mnie wyprzedziła. Chciałem zobaczyć, jakim przyjechała samochodem. Na parkingu nie szedłem bezpośrednio za nią, lecz inną alejką i pewnej odległości. Mimo, że byłem dosyć daleko, zobaczyłem do jakiego wsiadła samochodu: #nissan #xtrail. Było ciemno, więc nie wiem, czy I czy II generacja. Ceny w przedziale 15-35 tys. zł w zależności od rocznika. Może nie jest to dużo i z moimi oszczędnościami nawet byłoby mnie stać na taki samochód. Pytanie tylko po co. Przy moim trybie życia (praca-zakupy-mieszkanie-internet) stałby przez większość czasu pod blokiem.

Ogólnie wszytko to bardzo mnie zdołowało. Młode juleczki jeszcze nie myślą o ustatkowaniu się, więc bolcują się z oskarkami, którzy mają siano w głowie i kieszonkowe od rodziców #!$%@?ą na buty za 400 zł i liquidy do e-papierosów.

Kobiety 30+ myślą już o ustatkowaniu, więc prędzej zdecydują się na związek z facetem nawet 10-15 lat starszym, który ma już odpowiedni status. Nie sądzę, żeby taka pani jeżdżąca suvem chciała się spotykać z facetem, który nie ma samochodu i mieszkania.

Mam 34 lata, zarabiam 3200 zł netto, mieszkam w wynajmowanym pokoju. Moja wartość na rynku matrymonialnym jest bliska zeru.

#przegryw #tfwnogf #feels
#rozowepaski #modadamska #plodnajulka #tyleczkiboners
wyjzprz2 - Dzisiaj po pracy byłem w galerii handlowej. Nie chciałem nic konkretnego k...

źródło: comment_1581550182jqnFnk178iBJfF3IKAi4T4.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: te 20 latki to pewnie normiki które miały akurat okienko w szkole czy przerwę między wykładami więc to normalne że siedzą w galeriach chyba że twoje województwo ma ferie to jeszcze łatwiej to wytłumaczyć, kiedyś usłyszałem że będąc w galerii lepiej się nie zastanawiać nad tym skąd kto ma czas i pieniądze żeby tutaj być i kupować bo się człowiek dołuje, a najlepiej nie chodź tam wcale jak nie musisz
  • Odpowiedz
@TestoDepot: jestem majetna osoba, ale stalem sie majetna osoba bedac w wieloletnim zwiazku. Przed wieloletnim zwiazkiem bylem biednym studentem, co wcale a wcale nie przeszkadzalo mi w spotykaniu sie z dosc duza iloscia dziewczyn. Czyli bedac biednym, brzydkim i niskim nie mialem problemow z poderwaniem fajnej dziewczyny. A teraz powiem ci dlaczego. Po pierwsze, w przeciwienstwie do bywalcow tagu przegryw nigdy nie traktowalem zadnej dziewczyny jak celu czy czegos w tym
  • Odpowiedz
W empiku zobaczyłem, jakie są książki o samorozwoju (potem ewentualnie kupię taniej przez internet)


@wyjzprz2: I po co ci to? W twoim przypadku to strata pieniędzy, bo choćby tam było opisane i wytłumaczone co masz zrobić żeby zmienić swoje życie, to ty i tak tego nie zrobisz, bo uwielbiasz użalać się w internecie xd
  • Odpowiedz