via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TrisMegi: w sumie ten ciuch wygląda tak samo, niech ta laska stanie identycznie jak ta modelka i będzie to samo xD jak można kupować brzydkie ubrania i sądzić, że będzie się wyglądało tak samo jak modelka, której zdjęcie zostało poddane obróbce graficznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@funny_bunny: nie obchodzi mnie, że to bait, ale ogólnie dopasowanie ubioru na tym zdjęciu to nie jest nic wartego chwalenia. Nie fituje, góra brzydko odstaje - choć pewnie tak uszyta idealnie pasowałaby prawie na nikogo. Do tego spodnie za duże, kolejna rzecz, która mnie triggeruje w ciuchach - dobre w biodrach, a wielkie w pasie, choć te ze zdjęcia wyglądają na po prostu za duże.
Ot, bolączki fast fashion (
  • Odpowiedz
Jest jeden mały szczegół w kobiecym ubiorze, na który zwracam uwagę. Jest to bransoletka na nodze na wysokości kostki. Jest coś intrygującego w tym, że noga jest traktowana jako taka sama kończyna jak ręka i również jest używana do noszenia biżuterii.

Najbardziej lubię proste łańcuszki w zestawieniu z tenisówkami lub sneakersami (picrel). Takie połączenie elegancji z niewinnym dziewczęcym stylem mnie fascynuje i wyobrażam sobie różne rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡
wyjzprz2 - Jest jeden mały szczegół w kobiecym ubiorze, na który zwracam uwagę. Jest ...

źródło: comment_1600199651vb5NHg2s6Be9tRxdvpwAPG.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce kupić dobrej jakości bieliznę z bawełny, polecacie jakieś dobre marki? Tak żeby kupić majtki i mieć pewność ze za tydzień nie będę musiała kupować nowych ale tez za rozsądna cenę. Fajnie jakby to była bawełna organiczna lub materiały wiadomego pochodzenia.
#mirabelkopomusz #modadamska #bielizna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię #rozdajo kodu rabatowego 40/200 PLN do #deichmann
Dostałem od #inpost ale nie potrzebuję, może komuś się przyda.
Wyniki dzisiaj o 20:00, wysyłka kodu na PW. Nie dla zielonek.

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach