O czyli planowany jest wyjazd do Chin
znowu powtórka z chomiczurem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banans O kurnia ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie oglądałem lajwa, ale widzę że mnie ominęło oranko na bebzunatora 😄
Piecze dupsko strasznie, nie wiem czemu.
Jak on zareagował na to? Olał to czy uruchomił się?
  • Odpowiedz
Ja to bym chciał po 40 czy 50 żyć jak szafa. Masz czas, wstajesz o 10-11, gdy kolega mówi, że jedziemy na Ukrainę by pić wódkę i jeździć po górach to po prostu pakujesz się i jedziecie. Czego chcieć więcej w życiu. Wielka kariera, sylwetka, forma i zdrowie nigdy mnie nie jarały a taki szafa żyje po swojemu. #mocnyvlog
przegro_pisarz - Ja to bym chciał po 40 czy 50 żyć jak szafa. Masz czas, wstajesz o 1...

źródło: 4c1d45cd37a34c89b8ac147302497512

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegro_pisarz Największy wygryw to niezależność, nie musi prosić nikogo o możliwość wyjazdu, wstaje kiedy chce.

Aż zdumiewa, że serwis wózków tyle potrafi zapewnić. Bo te stronki p* o których tu wszyscy wspominają to raczej wymarłe.
  • Odpowiedz
Grubas nawtykał chłopakom do głów, żeby przestali jarać bo on przestał jeść. Tylko j----y hipokryta zapomniał wspomnieć, że on co najmniej raz dziennie się obżera. xD
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OmandrenowyRycerz01: dwa drwale na kamerze
poza kamerą
z rana jak jedzie na miasto
potem jak wraca z miasta do dziupli

ten człowiek będzie tego drwala dzień w dzień w--------ł do póki nie zniknie a jak w maczku zabraknie to aby się nie cofać skoczy obok po granderka
  • Odpowiedz
Widzę że szelmowski uśmiech i radość z jazdy do maka jak co roku nie mija. Już tu kiedyś wrzucałem filmik "nie jestem normalny" ale w tym roku mi się nie chce.
Z resztą pasuje on co rok.
#mocnyvlog
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mocnyvlog ja cie p------e. Ta swinia zjadla dwa drwale na raz. Przeciez ostatnie gryzy jednego to sie walczy z bełtem na wskutek mdłości, suchosci i majonezowatosci, a ta miedzianogorska p---o godzilla w-----a dwa za jednym posiedzeniem i chyba nawet nie popila.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w tym roku doświadczymy wyliczania ceny plasterków ogórka oraz papryczek ? Mam ochotę na bargera, to Grubas powinien mi go dowieźć. Oczywiście po cenie składników na burgera, bo Uber Eats ma dowóz da darmo.
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach