Ja nie wiem, grubasowi to chyba uszy zalały się tłuszczem z tych granderków które znalazły się w jego paszczy. Cały wysryw przesterowany a przecież to nasz fachowiec od wszystkiego szczególności od dźwięku (ʘʘ)
Łapka w duł i lecimy w kulinarna podróż z mlekiem i zubką chińską. Coś czuje ze strych tego nie wytrzyma a szczególnie sracz u Pontonova.

Kurnia durszlaki z dystansem bo po tym mocno zaplecze

#
Pamiętacie jak gruby tłumaczył dlaczego działalność portali z ogłoszeniami towarzyskimi jest na jego mamę i że w końcu przepisze Comaides na siebie bo nie było czasu?

gruby jest jeszcze lepszy, ustanowił się /uwaga/ zarządca sukcesyjnym, czyli spadkobiercą przedsiębiorcy, który w dużo prostszy sposób przejmie firmę po śmierci przedsiębiorcy aby uniknąć długotrwałego postepowania o stwierdzenie nabycia spadku oraz jego dział.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mocnyvlog
@megastulejka: pewnie po prostu nie chce mu się bawić w papierogię i unika jak ognia kontaku z wszelkimi urzędami. Dopóki nie musi to nie widzę sensu zabawy w to, a w razie czego przecież i tak dojdą kto jest mózgiem operacji, skoro nawet się tym sam chwali na YT.
  • Odpowiedz

kiedy marcin wymieni słodką blondyneczkę na nowy model?

  • za 5 minut 3.0% (3)
  • do wakacji 3.0% (3)
  • do końca roku 16.2% (16)
  • nigdy, bo paluchy cygana same się nie zrobią 77.8% (77)

Oddanych głosów: 99

  • Odpowiedz
dzwoniła Niemka i mówi, że to, co piszą na wykopie to pikuś, a sytuacja jest dramatyczna, po Marcina przyszła policja, skuła go w kajdany, nawet nie pozwolili mu obrać ulubionej czapki z daszkiem i włożyć rąsi do kieszeni, serwery schadzka.com zabezpieczone, więcej informacji wieczorem

#mocnyvlog
  • Odpowiedz
@KKK1337: jak nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze. I to bardziej w kontekście takim, że jest szansa, że pochowa w tym samym dole mamusię i synusia i przejmie władzę nad porno imperium. Wprowadzi zasady dizajnu na schadzka kom kom i będzie mogła się roztyć na obraz i podobieństwo twórcy. Jak potem doklei sobie wąsy to nawet nikt nie zauważy różnicy.
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: Niestety, ale chyba trzeba się przywyczaić do takich zgrzewanek bez finezji. Del favero już na strychu, a umiejętności brak.
Nawet zupa z torebki nie wychodzi i srogie opiermandolenie Kasandry. Pierwszy minus przed wyjazdem.
  • Odpowiedz
@cartmam: chłop jest tak niepoważny że XD Jest tyle spoko kanałów technologicznych, wystarczyłoby że grubas podpatrzyłby format jak to się robi, ale nie, oj nie, januszek w nim wielki i musi po swojemu, bo tak lepiej będzie

j*bany król odkurzaczy (i to chińskich)
  • Odpowiedz
Dziś nasz audiofil tytułem filmu i narzekaniami przyznaje jakim jest muzycznym prymitywem xD bo basy to jest coś na czym skupia się najtańsza najbardziej gówniana technologia dla mas żeby zadowolić gawiedź, a pomijana jest reszta dźwięków. A tak w ogóle zupa była za słona ( ͠° °)
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
@Krizz: tam żadna scena ściśle nie pasowała do siebie. Obstawiam vloga sklejonego z kilku dni. Sprawdzenie baterii z dzisiaj, kawka z konkubiną i żarcie to pewnie weekend, wycieczka z Marianem sprzed tygodnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz