Druszlaki które liczyły że wysryw wjedzie muszą się znów zawieść. Kolejne głowy do posypania popiołem bo wódeczka wchodzi aż miło i nie ma kompletnie co kręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzień bez wysrywu nr 2
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ci co myśleli, że nie będzie przerw w wysrywach mogą już posypywać głowę popiołem. Dzień bez wysrywu nr 1
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nissan Leaf był Halinki lub firmy Halinki. Nie ma Halinki to może faktycznie Marcin dorobi się nowej żony. Podejrzewam, że Kaśka tyle się wyczekała, że będziemy mieć jeszcze vlogi w stylu ,,TATA VLOG" na kanale.
#mocnyvlog
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyliście, jak mało jest przejawów miłości pomiędzy Panią Dresik a Pontoniuszem? Kilka odcinków temu, dotknal jej uda jak jechali autem. Bylem w szoku I to chyba tyle z objawów miłości...
#mocnyvlog
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio wyświetlił mi się TikTok ze książę polskiego internetu technologicznego się odbił po wiadomo czym i wiadomo na ile papiera i kupił sobie tesle i nawet jakieś bmw w cabrio było i przypomniałem sobie o tym tagu i tak jak kolega na dole mam wrażenie ze czas się tu zatrzymał i to jest piękne. Te same posty co w 2018, 2019 tylko ze 106kg jest zmienione na 140kg, wojna, pandemia, kryzys za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Prezentacja BMW Z4 lepsza niż Tesli xD Marcinek ewidentnie podjarany BMW chyba przypomniało mu się jego stare , zanim popłynął na 100k papiera z łysa xD Ale niesmak miał bo za wolno przyspiesza chyba że to specjalnie mówił żeby nie było że lepsze to od elektryka. AAA I schowek fatalny , tu się trochę zgodzę z gubernatorem bo nie można cały czas się opierać i popijać monsterka albo Pepsi. Dobrze że Tesla
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponton narzeka na twarde zawieszenie w roadsterze.. a jak oglądam wysrywy nagrywane w Tesli to telepie jakby tam było zawieszenie rodem z wózka sklepowego.
  • Odpowiedz