Nie przepadam za słodkim, ograniczam się tylko do 2kg cukru dziennie.nie zapomnijcie,że misia nie należy dokarmia
Chłop się zmęczył wyjęciem paczki, jeszcze trochę i bez windy na strych się nie obejdzie.

Stabilne 140kg
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to dobrze, że marcin nie lubi słodyczy, wtedy by dużo słodkiego jadł i by przytył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, co za historia. Zobaczyłem ostatnio w sklepiku nowość. Czekoladę z chilli. Zaciekawiony kupiłem na testy próbkę w postaci 4 tabliczek i wpiermandoliłem na 2 razy. Powiem wam, zacna czekolada, ale jakoś tak smaku nie złapałem.... chyba muszę dokupić jeszcze ze 3 tabliczki.
#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tym razem wszystko zgodnie z kontraktem. Nie było przelewu z odwiedzanego przybytku, więc Niemka mogła wyrazić swoje prawdziwe zdanie. I tym razem też wzięła to co chciała a nie to co właściciel lokalu nakazał wybrać w treści przelewu
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale Marcinowi niedługo dowali kilogramów.
Jeszcze kiedyś to nie jadł słodyczy (no chyba, że tego nie pokazywał). Mówił nawet, że on to tak niekoniecznie przepada. Ale teraz Fast foody, słodyczki, energole i zero aktywności. Będzie masa.
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy też jak kupujecie coś testowo, to bierzecie od razu 2 opakowania? (czekoladki) Wiadomo, że pewnie chciał mieć wysyłkę za darmo, ale to se mógł wziąć co innego drugiego na testa.
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viollu: No jasne. Tez chodzę w okularach przeciwsłonecznych w domu a jak kolega kupuje cos nowego to oddaje mi odrazu oryginalnie zapakowane pudełko żebym najpierw ja to przetestował.
  • Odpowiedz
Chyba przelew nie doszedł albo był zbyt niski, że Kasandra wyraziła swoje zdanie - mięso twarde, niedobre, nie zamówiła bym ponownie
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach