Nie oglądam spuchlaka już dłuższy czas, ale widzę, że zmiany naszły i kupił Teslę? Moje przewidywania się sprawdziły? MUSIAŁ nabyć Teslę, bo inni mają?
Jeśli kupił a nie np wypożyczył czy inna manipulacja, to naszego kolegę @astri #!$%@? strzeli, o ile już nie strzelił :D
Hmm... czyżby seniorka miała wykupione drogie ubezpieczenie na życie, które zostało wycofane wraz z jej śmiercią? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mocnyvlog
@gajuszek: Gdyby pokazywał to co chce, to nie pokazałby wielu rzeczy, których nie chciał. Jak np numeru telefonu Kaszanki, lufki do koksu zwiniętej z banknotu 50 zł, czy pijanych streamów lub relacji z libacji u znajomych... które to zresztą szybciutko pousuwał ze wstydu i pewnie w wyniku protestów znajomych. Ulaniec pokazuje na tyle dużo, że mimo tego, że jego życie to kłamstwo, to w tym kłamstwie da się dostrzec elementy prawdziwe,
Ale wykopki z tego tagu dzisiaj sakramencko dupa piecze, aż ciężko wam jakiś dobry punchline wymyślić, psy szczekają, a karawana jedzie dalej ( ͡ ͜ʖ ͡) z dystansem dla was oczywiście
#mocnyvlog
Nie wątpię nawet, że są tu ludzie majętni, a nawet bardzo majętni. Ale patrząc na jad na tym akurat tagu, to tutaj raczej znajdziesz tych mniej zadowolonych z życia ( ͜͡ʖ ͡€)
@ewataewa: W samochodach paruje nie tyle sam reflektor a zewnętrzny klosz pod nim są kolorowe "właściwe" klosze pod którymi są już żarówki. Szkoda firmą 1 dolara na szczelne porządne klosze zewnętrzne. To problem bardzo wielu fur.
Czemu hejtujecie Szafę? zasłużył. I nie rozumiem tego z piciem wódki? Raz na pewien czas się napije i to tylko dla smaku, a Wy robicie z niego alkoholika zawodowego. Marcin jest spoko, jest osobą obeznaną, inteligentną, jest inwestorem, informatykiem i potrafi wiele zdziałać - bo on używa swojej zdobytej wiedzy a nie gromadzi ją nie wiadomo po co. Nie rozumiem hejtu, ja go uwielbiam oglądać i zawsze czekam na nowy odcinek codziennie.