Plan dnia:

1. Ebnąć energola.
2. Odpiąć Teslę od ładowarki.
3. Podpiąć liścia pod nielegalnie dołożone panele.
4. Pojechać zeżreć granderka/inne gówno i popić solidnie Pepsi z toną słodzika.
5. Po powrocie najpierw uzupełnić elektrolity energolem od widzów.
6. Pojechać do paczkomatu po dary od widzów i kolejną porcję odkurzaczy.
7. Wrócić i koniecznie wypić energola.
8. Odpiąć liścia i podłączyć Teslę pod ultra charger.
9. Zmontować kolejny nikomu niepotrzebny 10 minutowy
Życie Marcina to dobra telenowela: była Łysa, Mazda 6 z (h)Ameryki i nowo wybudowany dom, zaczęły się vlogi, była pamiętna Tajlandia, gdzie Łysa trochę pokręciła się w bikini, a biust duży to miło się oglądało i człowiek pozazdrościł Marcinkowi, później Łysa przestała chyba być happy z Marcinem, zdążyła jednak trochę pocisnąć go na kasę, a pojawiła się prawie nowa 3-ka, biedny wystawił BMW i dom na sprzedaż, BMW się sprzedało, a dom
To wchodzenie do kieszeni Bebzuna jest trochę jak artykuł z Pudelka ale zawsze mnie dziwi jak on z dupy wyskakuje z jakąś drogą zachcianką xD nie znam realiów branży i ile mu może przynosić GTW Serwis + reklamaki + pornoserwery ale wydaje mi się, że ma w zanadrzu jakieś dodatkowe źródło utrzymania z zainwestowanego spadku po ojcu, w końcu on od wczesnej młodości był bogaty co było widać po samochodach i sprzecie
@mlynarz_z_mlynkowa: jara się bo to 6 latek
jak było z wypożyczalnią tesli? dawno każdy w polsce sobie wziął tesle na testy a marcinek miał focha że nikt za darmo mu nie chce dać na tydzień i dopiero w usa wynajął model S - by było śmieszniej stary rocznik 2013 bez wersji sport wypożyczony drożej niż miałby w polsce... ale to 6 latek