Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Liść na strych czy Helga go dostanie na testy? Obawiam się że po ostatnim incydencie z prusakiem nie będzie jej to dane.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
@keton123: Andrewitstyle kupił?
- keton123
- zaczesany04
- dracar
- PrzemekD12
- Reevder
- +9 innych
@Chilli_Heatwave: Za co?
Ekspert od Tesli
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- dawid131
- nafyn
- eSUBA94
- darth_invader
- PrzemekD12
- +3 innych
#mocnyvlog
Haha gubernator od miesiąca Tesla się wozi i znów durszlaki zrobione w bambuko Xd nie cieszył się przez mamusie i sytuację na wschodzie ale sytuacja wraca do normy DURSZLAKI.
Haha gubernator od miesiąca Tesla się wozi i znów durszlaki zrobione w bambuko Xd nie cieszył się przez mamusie i sytuację na wschodzie ale sytuacja wraca do normy DURSZLAKI.
- 0
@thebestisyettocome: z wczoraj byl aktualny, bo sie do komentarzy odnosil
- 28
Nissan paździerz na zawsze w naszych sercach.
Tak zjechał to auto w filmie na testhubue że jeszcze nikt nie będzie chciał kupić albo będzie musiał cenę obniżyć xDD
#mocnyvlog
Tak zjechał to auto w filmie na testhubue że jeszcze nikt nie będzie chciał kupić albo będzie musiał cenę obniżyć xDD
#mocnyvlog

- konto usunięte
- PrzemekD12
- ja_tylko_po_recepte
- Hokey
- D3v0
- +23 innych
- ja_tylko_po_recepte
- dawid131
- nafyn
- darth_invader
- koszmareq69
- +2 innych
#!$%@?, mój kot się tak nazywa XD
- dawid131
- PrzemekD12
- Reevder
- mlynarz_z_mlynkowa
- ewataewa
- +1 innych
- 1
@Sephirionn: Masz aplikację do kota? O.o
- 6
@mlynarz_z_mlynkowa: ekran wiecznie ulepiony jak się tłustymi paluchami po granderku dotyka.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mlynarz_z_mlynkowa: Ktoś ma to kupić, przebiegu niby mało, ale fotel nienormatywnie ugnieciony i całe wnętrze śmierdzi tłuszczem od niejedzenia w samochodzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Sephirionn
- konto usunięte
- nafyn
- darth_invader
- koszmareq69
- +2 innych
- 31
- 16
@megastulejka: uwielbiam te cudowne, azjatyckie knajpy. Milion dań do wyboru w cudownej, klejącej się karcie menu. Do tego wszystkie dania smakujące tak samo.
Warto #!$%@?ć 5 dych za takie gówno, nie ma co.
Warto #!$%@?ć 5 dych za takie gówno, nie ma co.
- dawid131
- Reevder
- Sephirionn
- artexus
- PrzemekD12
- +11 innych
- 7
@Benkart: potem sie dziwić że w Polsce kebab jest taki popularny gdzie za 20zł prawie nigdzie sie tak nie najesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- artexus
- Buziaa00
- Ostatni_Sarmata
- konto usunięte
- fogensf
- +2 innych
Kup wymarzone auto, pół vloga o tym co jest w nim #!$%@? XD ale nie No mnie piecze sakramencko nie wiem czemu #mocnyvlog
- darth_invader
- artexus
- megastulejka
- Reevder
- Buziaa00
- +1 innych
- 3
O kurnia dawno nie oglądałem gubernatora wczoraj wbiłem z nudów na tag , patrzę a tu Marcinek tesle ma ? Nabyta w formie kupna rozumiem ? Były jakieś zapowiedzi przedtem ? Od którego odcinka jest ta tesla bo aż sobie obejrzę z ciekawości co ten Marcinek gada xD Zebrał kasę z tych reklamak ? xD czy skąd ? I co z nissanem z shademo ? Tyle pytań bez odpowiedzi aż muszę obejrzeć
@lentilek: trzymał do końca w tajemnicy, nie zrobił nawet pełnego odcinku o niej, pewnie będzie później. Tutaj się zaczęło https://www.youtube.com/watch?v=4lQUAOvpem4
Nie zebrał, bo nikt się nie chciał reklamować u takiego bieda-youtubera jak on. Ma kilka biznesów i od dawna było go stać na nią, tylko liczył na to, że więcej wyciągnie hajsu od ludzi płacząc na YT, że go nie stać.
Zebrał kasę z tych reklamak ? xD czy skąd ?
Nie zebrał, bo nikt się nie chciał reklamować u takiego bieda-youtubera jak on. Ma kilka biznesów i od dawna było go stać na nią, tylko liczył na to, że więcej wyciągnie hajsu od ludzi płacząc na YT, że go nie stać.
- darth_invader
- jmwaj
- Krzysztof27
- konto usunięte
- lentilek
- +2 innych
@lentilek: on jest zakupoholikiem, więc każde stresy w życiu odreagowuje kompulsywnymi zakupami. Obecnie matka mu zmarła i tak sobie rekompensuje stres z tym związany.
A to nie jest tak, że on zamówił tę Teslę, wtedy co montował panele? I jego ekscytacja tym nowym zakupem to tak bym ocenił na maksymalnie 2/10. Ciekawe kiedy się dowiemy co jest nowym marzeniem naszego dzieciaczka Marcinka lvl 50. Bo Teslę już mają wszyscy znajomi, a on musi mieć coś pierwszy, żeby im gul skakał...
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- Krzysztof27
- dawid131
- Reevder
- darth_invader
- konto usunięte
- +3 innych
@NieoznaczonaReklama: zaraz sobie czołg kupi bo przecież na Ukrainie to co drugi Cygan ma
@NieoznaczonaReklama: dron bojowy, nie #!$%@? DJI
Czy są jakieś dowody na to że łysa była żoną grubasa? bo kiedyś na starych vlogach patrzałem i żadnych obrączek nie widziałem, nawet tak przy filmiku jak popłynął na 100k odniosłem wrażenie że żonaty to był przed łysą, taka rozkmina mnie naszła po latach
#mocnyvlog
#mocnyvlog
Kurnia jak teraz leafa na strych przenieść? #mocnyvlog
@tenportaltodno: A się ludzie śmiali na #!$%@? mu piła szablasta na akumulator, ponie liścia i wniesie po kawałku. Gubernator to jednak jest strateg
- lenovo99
- konto usunięte
- dawid131
- Reevder
- darth_invader
- +11 innych
Komentarz usunięty przez autora
Ja też płaczę ze śmiechu z takich dzbanów xd
#mocnyvlog
#mocnyvlog
źródło: comment_1647379533iLsj7Jh4gTGV3Oot9pprls.jpg
Pobierz
źródło: comment_1647378657lPzF3uqRtgqTqXEDyFa667.jpg
PobierzCzy Martin zrobi to drugi raz?
- Tak 89.0% (65)
- Nie 11.0% (8)
- konto usunięte
- Buziaa00
- Agresivv
- konto usunięte
- eSUBA94
- +1 innych
- 2
@oggy1989: [film](https://www.youtube.com/results?search_query=fura+rozje...) jak coś to tylko clickbait
- 0
musi sobie clickbaitami podnosić
Przelewy z knajp przychodzą to stać go na tesle
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- nafyn
- PrzemekD12
- eSUBA94
- artexus
- megastulejka
- +1 innych
- 22
Strasznie mnie śmieszy, że gruby specjalnie skłamał na filmiku mówiąc, że robi dodatkową instalacje w garażu "dla rodziny, która coraz częściej elektrykami przyjeżdża w gości (XD)). Tak coś wtedy czułem, że tesla się zbliża.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
- NieoznaczonaReklama
- dawid131
- Michal9788
- karol232
- Fraagles
- +17 innych
Materiał o Tesli będzie jak Przemysław wróci z Chin. No może trochę wcześniej. W końcu już kiedyś był film o czymś co kupił jakiś kolega i pożyczył do filmu. Kiedyś mini ajfon, dzisiaj Tesla.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
Nissan Patrol jakaś edycja pustynna w starszej budzie niż ten najnowszy.
- 1
@wensz: Super Safari albo Safari, nie pamiętam. Tak samo było wtedy z tym Patrolem.
- 9
Szafa zawsze: Tesla, Tesla, Tesla, Tesla, mam na weekend testowy, będę wam pokazywać całe 48h, o ja cie jaki jestem podniecony
Szafa teraz: nawet nie powiem wyrazu KUPIŁEM TESLE, fajnie się ładuje, ale patrzcie - drukarka się zacięła (januszerka na maxa bo myśli sobie - zjedzom mnie z zazdrości więc muszę pokazywać MAKARON żeby widzowie nie myśleli o Tesli, nie ma żadnej tesli lalalalala nic nie widać)
#mocnyvlog
Szafa teraz: nawet nie powiem wyrazu KUPIŁEM TESLE, fajnie się ładuje, ale patrzcie - drukarka się zacięła (januszerka na maxa bo myśli sobie - zjedzom mnie z zazdrości więc muszę pokazywać MAKARON żeby widzowie nie myśleli o Tesli, nie ma żadnej tesli lalalalala nic nie widać)
#mocnyvlog
- konto usunięte
- Szenkes
- Krizz
- dawid131
- Fraagles
- +4 innych
@xiv7 moze juz nie robi na nim wrażenia? tak patrząc po filmikach to ten model 3 względem liścia daje tylko spory improvement w kwestii zasięgu co gruby odczuje tylko jak będzie chciał jechać raz na jakiś czas do Warszawy, tak to tylko jakieś gadżety na ekranie wielkim jak stodoła i autopilot co u nas średnio działa
A no i najważniejsze, znajomi też kupili i mają lepsze modele to nie będzie się przed
A no i najważniejsze, znajomi też kupili i mają lepsze modele to nie będzie się przed































#mocnyvlog
źródło: comment_1647523603W7kn4HwqFMgvpwmxsjg2uQ.jpg
Pobierz