O kurnia dawno nie oglądałem gubernatora wczoraj wbiłem z nudów na tag , patrzę a tu Marcinek tesle ma ? Nabyta w formie kupna rozumiem ? Były jakieś zapowiedzi przedtem ? Od którego odcinka jest ta tesla bo aż sobie obejrzę z ciekawości co ten Marcinek gada xD Zebrał kasę z tych reklamak ? xD czy skąd ? I co z nissanem z shademo ? Tyle pytań bez odpowiedzi aż muszę obejrzeć
@lentilek: trzymał do końca w tajemnicy, nie zrobił nawet pełnego odcinku o niej, pewnie będzie później. Tutaj się zaczęło https://www.youtube.com/watch?v=4lQUAOvpem4

Zebrał kasę z tych reklamak ? xD czy skąd ?


Nie zebrał, bo nikt się nie chciał reklamować u takiego bieda-youtubera jak on. Ma kilka biznesów i od dawna było go stać na nią, tylko liczył na to, że więcej wyciągnie hajsu od ludzi płacząc na YT, że go nie stać.
Szafa zawsze: Tesla, Tesla, Tesla, Tesla, mam na weekend testowy, będę wam pokazywać całe 48h, o ja cie jaki jestem podniecony
Szafa teraz: nawet nie powiem wyrazu KUPIŁEM TESLE, fajnie się ładuje, ale patrzcie - drukarka się zacięła (januszerka na maxa bo myśli sobie - zjedzom mnie z zazdrości więc muszę pokazywać MAKARON żeby widzowie nie myśleli o Tesli, nie ma żadnej tesli lalalalala nic nie widać)
#mocnyvlog
@xiv7 moze juz nie robi na nim wrażenia? tak patrząc po filmikach to ten model 3 względem liścia daje tylko spory improvement w kwestii zasięgu co gruby odczuje tylko jak będzie chciał jechać raz na jakiś czas do Warszawy, tak to tylko jakieś gadżety na ekranie wielkim jak stodoła i autopilot co u nas średnio działa

A no i najważniejsze, znajomi też kupili i mają lepsze modele to nie będzie się przed