Myślę, że aż taki bogaty nie jest tzn kasę ma, pewnie i na taką Teslę, ale musi też za coś żyć a jego życie jest kosztowne - opłaty, jedzenie na mieście, paliwo do Patrola, zachcianki, wyjazdy, zakupy w ilościach hurtowych np energetyków, coli, wódeczki itd. i najważniejsze rzeczy na strych haha

Jakby go było stać to myślę, że już dawno by jeździł Teslą i to tą najlepszą. Poza tym on jest taki
Bebzum Bebzun to typowy Mirek który był kilka razy za granicą i myśli że się zna na geopolityce wciąż pieprzy te same kacapoly i manipuluje ... ludzie mają rodziny i dają radę a chłop całe życie z matką i konkubinami ... przecież gdyby on miał normalne wydatki jak przeciętna typowa rodzina to by się zadrapał na śmierć. A tak tylko mcdrive, paczkomat i strych cale życie bebzunatora #mocnyvlog