Dziwne, ale nie mogę wyłączyć googlowego słownika(autokorekty). Podkreśla mi poprawne słowa na czerwono jak wściekły, ale po wejściu w menu nie mam żadnej opcji wyłączenia tego badziewia.
#redminote2 #xiaomi #miui
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w #miui da radę w aplikacji SMS ustawić opuszczanie znaków niekodowanych? SMSy w unikodzie trochę za dużo zajmują.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę nigdzie znaleźć, a kiedyś udało mi się w to wejść. Gdzie się ustawia głośność dla poszczególnych akcji: dzwonek, wiadomości, gry, budzik itp. Wiem ze w v5 jak sie dotknęło ikony pojawiającej sie podczas ściszania guzikami z boku (to znalazłem w necie), a w 7?
#xiaomi #miui #redminote2
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w #miui w #redminote2 wysunac te rozwijane dodatkowe menu, Tak jak ma to miejsce w innych androidach. Przykladowo, klikam na tag i chciałbym go dodać do obserwowanych, wcześniej klikalem
jeden z tych trzech przycisków systemowych pod ekranem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W MIUI, w menu Ustawienia » Powiadomienia » Powiadomienia aplikacji » aplikacja XYZ jest taka opcja, opisana jako "Pokaż ikonę na pasku".

Jaki jest cel jest istnienia? Niezależnie od tego, czy ten przełącznik jest włączony czy wyłączony to i tak aplikacje pokazują ikonki powiadomień na pasku stanu. Wydawało mi się, że dezaktywacja tej opcji spowoduje, że ikonka danej aplikacji będzie "grupowana" w tych pozostałych powiadomieniach pod postaciami trzech kropek po prawej stronie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raven66: a to nie jest tak, że jak rozwiniesz pasek powiadomień (ruch palcem z góry), to każde powiadomienie z tej aplikacji masz na pasku osobno z poglądem treści powiadomienia? Ewentualnie, czy ta opcja nie dotyczy wyłącznie lockscreena
  • Odpowiedz
@CzapkaG: u mnie to samo w Meizu.

W internecie piszą, że w systemach jest zainslowana aplikacja do oszczędzania baterii. U mnie trzeba zrobić następujące uprawnienia:

- pozwolić aplikacji działać w tle po wyłączeniu
- pozwolić
  • Odpowiedz
@CzapkaG: Sprawdź, czy masz wyłączona Kontrolę aplikacji w "Ustawienia → Urządzenie → Bateria i wydajność → Oszczędzanie w aplikacjach", bo jak miałem włączoną to nie przychodziły powiadomienia z aplikacji, gdy miałem uśpiony telefon.
  • Odpowiedz
Dziś doszedł do mnie #redminote2 od Goldwaya z Estonii - zero vatu, zamówiony w poniedziałek. Jestem zajebiście zadowolony, po przesiadce z Ace 2 czuję ogromną różnicę, także wahającym się polecam, zwłaszcza że mojego ace'a kupiłem za podobną cenę. No i #miui jest świetne, mnóstwo opcji, w końcu czuję że nie muszę instalować setek romów żeby znaleźć to co mi odpowiada.
#xiaomi #itemyzchin #chinskiecuda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TLTR: Xioami Mi4, Xiaomi MI4c czy OnePlus X ?? Czy w Poznaniu jest gdzieś miejsce w którym mogę przymierzyć Xiaomi?

Mireczki od około miesiąca zastanawiam się nad zakupem telefonu. Obecnie jestem użytkownikiem low lvl szajsunga na andku 2.x ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc pora na diametralne zmiany.

Już prawie wciągnąłem LG Nexus 5, chociaż myślałem tez nad Nexus 4. Zależało mi przede wszystkim na czystym andku i wydatku do 1k zł. Jednak
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madstorm: t. posiadacz Mi4c od tygodnia. Sprzęt za tę cenę jest rewelacyjny. Słabo mi idzie z pisaniem recenzji, ale wypunktować zawsze coś mogę:

+ stosunek cena jakość - rewelacja
+ telefon jest elegancki, przynajmniej wersja szara
+ wykonanie jest bardzo solidne, niemające nic wspólnego ze stereotypem słabej chińskiej jakości
+ przyciski systemowe (menu, home, back)
  • Odpowiedz
@cbreaker: nie, jeśli chodzi o logowanie do sieci, wszystko poprawnie, natomiast co chwila wyskakuje mi komunikat że aplikacja xxxxxx została zatrzymana :/
  • Odpowiedz
Mirki, telefon doszedł, MIUI wgrane, wszystko w porządku tylko jak tutaj ukryć aplikacje systemowe z pulpitu, nie usuwać, tylko ukryć?
#miui
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dodać w miui 7 polskiej wersji numer do prywatnych aby wiadomości przychodziły od tego numeru do prywatnej ukrytej skrzynki bo nie rozkminiam za cholerę. #miui #redminote2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mireczki pytanka odnośnie #xiaomi #mipad #miui
opłaca się kupować, czy już trochę przestarzały? gdzie kupię najtaniej? czy na allegro są oryginały?
ogólnie będę wdzięczny za opinie.
jeżeli jest coś lepszego godnego polecenia w podobnej cenie to także jestem otwarty na propozycje
#tablet #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach