Jest gdzieś opcja w miui 7 żeby można było napisać smsa w trybie landscape w stockowej aplikacji sms?
Przydało by się bardzo, przekręcam ekran i nic się nie dzieje. Doczytałem na necie że jeśli chodzi o pulpit to nie ma takiej opcji ale co do aplikacji do sms nigdzie nie ma ani słowa, a przecież aplikacje bez problemu w takim trybie działają.
#miui #android
Przydało by się bardzo, przekręcam ekran i nic się nie dzieje. Doczytałem na necie że jeśli chodzi o pulpit to nie ma takiej opcji ale co do aplikacji do sms nigdzie nie ma ani słowa, a przecież aplikacje bez problemu w takim trybie działają.
#miui #android




























Jak to jest, że wersja stabilna ma wyższy numerek niż wersja niestabilna? :)
https://xiaomi.eu/community/threads/6-5-12.31554/