Zamówiłem xiaomi z #ibuygou, z romem MIUI Global 7.3. Od początku żadnych dziwnych aplikacji na ekranie, żadnych chińskich znaczków - nawet co mnie zdziwiło, był do wyboru język polski.

Jaka jest różnica między MIUI PL, a MIUI Global?

#xiaomi #telefony #miui #miuipolska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś miał problem z otwieraniem się linków, np. na z Messengera lub Facebooka, klikam w link to się nie odpala, nie przenosi do przeglądarki? Any idea?

#redmi3 #miui #xiaomi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,
Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Mi4 z 3GB RAM, wersja Android 4.4.4, MIUI 7. Szukam w sieci i w tym wykopowym wątku odpowiedzi na lamerskie chyba pytanie: czy da się ustawić tło smsów, kontaktów, poczty itp w taki sposób, żeby nie było białe? Zależy mi na tym, żeby było ciemne z jasną czcionką. Da się tak ustawić bez instalowania dodatkowych dialerów itp?
Pozdrawiam wykopowiczów!
#miui #mi4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki w nowym #xiaomi #redmi3 którego się spodziewam z #aliexpress ROM nie będzie pewnie za legitny.
Jakie #miui byście polecili komuś, komu zależy na stabilności i nie ma zamiaru co tydzień wgrywać nową wersję?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potrzebuje jakiejs dobrej aplikacji na windowsa zebym mogl dodawac tagi i okladki do piosenek. Nie wiem dlaczego nie moge zrobic tego z telefonu, probowalem i tego nie zapisuje nie mam pojecia dlaczego, mp3tag tez nie dziala do konca poprawnie. Co zrobic? jak zyc?

#xiaomi #miui
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@penguin1: mp3tag
Jeśli słuchasz muzyki elektronicznej to na oficjalnym forum znajdziesz wtyczkę, dzięki której można ściągać tagi wraz z okładki z pro.beatport.com.

Edit: a czemu źle działa mp3tag?
  • Odpowiedz
Mirki, dziś rano zaczął mi szwankować mój MI4. Mianowicie, cały czas pojawia się komunikat "Niestety, proces android process.media został zatrzymany" i "Niestety aplikacja Pobrane została zatrzymana" itd. Nie mogę wejść praktycznie w żadną aplikację czy ustawienia, na szczęście chociaż dzwonić się da ;) Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Telefon MI4, MIUI7 od MIUI Polska, wersja 5.12.4, android 4.4.4 - wszystko aktualizowane już jakiś czas temu, dzisiaj nic nie było robione.

#
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzapkaG: W Androidzie screenshota robi się jednocześnie przytrzymując przycisk ściszania i włączania telefonu. Pewnie przez przypadek wcisnąłeś te dwa przyciski.
  • Odpowiedz
  • 0
@JangoFett chyba nie ma takiej opcji w systemie. Też nie mogę znaleźć. W samej aplikacji jeśli nie ma takiej opcji to się chyba nic nie zrobi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#miui #xiaomi #redminote3 #redminote3pro

Spotkał się ktoś na MiuiPolska / xiaomi.eu z takim problemem, że często samoczynnie wyłącza się WiFi i włącza tethering (hotspot)? Dość często mi się to zdarza i jest dość irytujące ;> W googlach ludzie pisali o takim problemie, ale nie znalazłem rozwiązania.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym wrócić do romu 5.10.29 (ponoć najlepszy pod względem prądożerności) domyślam się że czeka mnie full wipe. Instalować przez twrp? Czy jak mam backup w chmurze xiaomi to wystarczy żeby przywrócić apki i ustawienia? Jakieś rady i sugestie?
#xiaomi #redminote2 #miui
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@k__d: Rom działa ale cudów nie ma z baterią. Z chmury przywróciło się prawie wszystko. Kilka aplikacji musiałem przeinstalować.
  • Odpowiedz
Mirki poradźcie czy lepiej kupić Xiaomi Mi4c - na ibuygou czy u Goldwaya na ali? Mam dylemat, bo u Goldwaya taniej, ale duże ryzyko vatu, a na ibuygou drożej, ale już raczej bez vatu.

#miui #xiaomi
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@californication nawet na zablokowanym bootloaderze zainstalujesz ROM Xiaomi.eu (jest lepszy poradnik od tego na miuipolska). Sam tak zrobiłem, ale i tak polecam wysłać od razu prośbę o odblokowanie. :)
Na xda dostaniesz ROM od razu z root, bardzo się przydaje.
  • Odpowiedz
Jeszcze jedno pytanie: zdarzyło się komuś, żeby telefon po 10 minutach od odebrania smsa odtworzył dźwięk powiadomienia? Albo żeby uruchomił budzik kilka minut po czasie? Mój chyba zbyt poważnie traktuje tryb deep sleep. Co robić (,)

#miui #xiaomi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach