Mirki w #xiaomi redminote3 mam "root status-rooted" to znaczy że jest zablokowany czy odblokowany fon? #android #miui #telefony( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
grekzorba
- 2

Jelen_Szlachetny
- 0
@grekzorba: blokowany w tych telefonach to jest bootloader, a nie root.
konto usunięte via Android
- 1
- 2
Zamówiłem xiaomi z #ibuygou, z romem MIUI Global 7.3. Od początku żadnych dziwnych aplikacji na ekranie, żadnych chińskich znaczków - nawet co mnie zdziwiło, był do wyboru język polski.
Jaka jest różnica między MIUI PL, a MIUI Global?
#xiaomi #telefony #miui #miuipolska
Jaka jest różnica między MIUI PL, a MIUI Global?
#xiaomi #telefony #miui #miuipolska
@Kaeste Nudnie na globalu wszystko dziala. Na miui polska co aktualizacja to kolejne bledy chlopaki stworzyli :)
- 1
konto usunięte via Android
- 2
@JackMaster: W opcjach fb masz ustawione by otwierał w zewnętrznej aplikacji czy wbudowanej w apke?
@JackMaster: Sprawdź czy masz jakąś przeglądarkę skojarzoną z aplikacjami.
- 1
Witam,
Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Mi4 z 3GB RAM, wersja Android 4.4.4, MIUI 7. Szukam w sieci i w tym wykopowym wątku odpowiedzi na lamerskie chyba pytanie: czy da się ustawić tło smsów, kontaktów, poczty itp w taki sposób, żeby nie było białe? Zależy mi na tym, żeby było ciemne z jasną czcionką. Da się tak ustawić bez instalowania dodatkowych dialerów itp?
Pozdrawiam wykopowiczów!
#miui #mi4
Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Mi4 z 3GB RAM, wersja Android 4.4.4, MIUI 7. Szukam w sieci i w tym wykopowym wątku odpowiedzi na lamerskie chyba pytanie: czy da się ustawić tło smsów, kontaktów, poczty itp w taki sposób, żeby nie było białe? Zależy mi na tym, żeby było ciemne z jasną czcionką. Da się tak ustawić bez instalowania dodatkowych dialerów itp?
Pozdrawiam wykopowiczów!
#miui #mi4
@cyncynat: to ustaw taki motyw żeby zmieniał apke sms.
- 0
@lukaszlukasz: ok, dziękuję, już działa.
- 2
Mirki w nowym #xiaomi #redmi3 którego się spodziewam z #aliexpress ROM nie będzie pewnie za legitny.
Jakie #miui byście polecili komuś, komu zależy na stabilności i nie ma zamiaru co tydzień wgrywać nową wersję?
Jakie #miui byście polecili komuś, komu zależy na stabilności i nie ma zamiaru co tydzień wgrywać nową wersję?
Mirki, dziś rano zaczął mi szwankować mój MI4. Mianowicie, cały czas pojawia się komunikat "Niestety, proces android process.media został zatrzymany" i "Niestety aplikacja Pobrane została zatrzymana" itd. Nie mogę wejść praktycznie w żadną aplikację czy ustawienia, na szczęście chociaż dzwonić się da ;) Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?
Telefon MI4, MIUI7 od MIUI Polska, wersja 5.12.4, android 4.4.4 - wszystko aktualizowane już jakiś czas temu, dzisiaj nic nie było robione.
#
Telefon MI4, MIUI7 od MIUI Polska, wersja 5.12.4, android 4.4.4 - wszystko aktualizowane już jakiś czas temu, dzisiaj nic nie było robione.
#
@jupiter44: moze zaktualizuj miui
mógłby ktos mi wytłumaczyc na pw lub wyslac jakis prosty tutorial jak zainstalowac miui polska na xiaomi mi4? bo wchodzac przez strone troche nie ogarniam co sciągać
#miui #miuipolska #xiaomi
#miui #miuipolska #xiaomi
Przedostatnia opcja. xD
#miui
#miui
źródło: comment_8niQdFbaBBQX82wVxW5cXylE8zGNfwMK.jpg
Pobierzktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem mam zrzuty ekranu z twrp w galerii?
#android #xiaomi #miui #redminote2
#android #xiaomi #miui #redminote2
źródło: comment_MoWRKL5TiaSM6jwf6iwEdn1r0GrqafrP.jpg
Pobierz- 0
@dlugi8 Tyle widzę w ustawieniach aplikacji
źródło: comment_lIkKvBf9j7W90XVPJGKJwcK9qCA3595c.jpg
Pobierz@JangoFett chyba nie ma takiej opcji w systemie. Też nie mogę znaleźć. W samej aplikacji jeśli nie ma takiej opcji to się chyba nic nie zrobi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
#miui #xiaomi #redminote3 #redminote3pro
Spotkał się ktoś na MiuiPolska / xiaomi.eu z takim problemem, że często samoczynnie wyłącza się WiFi i włącza tethering (hotspot)? Dość często mi się to zdarza i jest dość irytujące ;> W googlach ludzie pisali o takim problemie, ale nie znalazłem rozwiązania.
Spotkał się ktoś na MiuiPolska / xiaomi.eu z takim problemem, że często samoczynnie wyłącza się WiFi i włącza tethering (hotspot)? Dość często mi się to zdarza i jest dość irytujące ;> W googlach ludzie pisali o takim problemie, ale nie znalazłem rozwiązania.
- 1
Chciałbym wrócić do romu 5.10.29 (ponoć najlepszy pod względem prądożerności) domyślam się że czeka mnie full wipe. Instalować przez twrp? Czy jak mam backup w chmurze xiaomi to wystarczy żeby przywrócić apki i ustawienia? Jakieś rady i sugestie?
#xiaomi #redminote2 #miui
#xiaomi #redminote2 #miui
- 1
taktyk
@Cinex: /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf
- 1
- 0
@Amdy: Z BlackBerry Manager. A jego pobierzesz stąd: https://cobalt232.github.io/blackberrymanager/
Wjedź przez telefon, pobierz apk, zaistaluj, zainstaluj klawiaturę :)
Wjedź przez telefon, pobierz apk, zaistaluj, zainstaluj klawiaturę :)
- 1
@californication: cieszę się, że mogłem pomóc :)
@californication nawet na zablokowanym bootloaderze zainstalujesz ROM Xiaomi.eu (jest lepszy poradnik od tego na miuipolska). Sam tak zrobiłem, ale i tak polecam wysłać od razu prośbę o odblokowanie. :)
Na xda dostaniesz ROM od razu z root, bardzo się przydaje.
Na xda dostaniesz ROM od razu z root, bardzo się przydaje.
- 0
- 0
@Mike-Wazowski: z budzikiem nie zauważyłem ale z powiadomieniami to się przyzwyczaj
- 1
@Mike-Wazowski: nie. Czas masz zawsze.



























