Można obserwować tylko jeden tag danego miraska? Albo jeszcze ciekawie - obserwować miraska poza jego wpisami pod danym tagiem?

#wykop #mirko #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem że to głupie pytanie , ale mam jedno takie marzenie które chciałbym zrealizować.Niedługo wybieram się na wycieczkę do Poznania i przypomniałem sobie , że pewna sławna persona stamtąd pochodzi.Czy mógłby mi ktoś wskazać restauracje w której to pewien osobnik wypił "litr czysta" wódki w pół godziny? #pytanie #powazne #pomocy #mirko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Albert Einstein poszedł na wielkie przyjęcie. Podchodzi do pierwszego gościa i pyta:

- Jakie jest twoje IQ?

- 160 - słyszy w odpowiedzi.

Rozmawiają
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piszczały mi hamulce w samochodzie, teraz nasmarowałem wszystkie 4 koła i hamuje się znaczni

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przemyslenia #przemysleniazdupy #mirko

Czasami wydaje mi się, że po 6 czy 7 latach na Wykopie, paru usuniętych kontach, kilku emo quitach i kilku powrotach znam Wykopowiczów na wylot ale ostatnio ciągle mnie zaskakują i niestety zaskakują mnie coraz częściej negatywnie :-/

Już nie czuje się na Wykopie jak u siebie w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że może to dość mało
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zrób heheszkowy wpis aby wyśmiać inny wpis

napisz w nim ze zakładasz tag

nic w tym tagu nie dodawaj

tag
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirko #kwejk #przemyslenia #boldupymoze

Ale mnie uj strzela jak widze kwejki i inne gówna które zapożyczają powiedzenia i zdania z mirko. tak tak wiem że nie wszystko wywodzi się z mirko, ale prędzej taki gimbus wejdzie tutaj niż na chany, z resztą niektóre są typowo z mirko.

Skoro wszędzie się to pojawia to ktoś od nas, tutaj musi to przeklejać. Niech zgnije w pierdlu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Techies: na głównej nawet bardziej niż z lekka. Widać to po wykopywaniu, np. kabaretów, które swoją żałosnością nie zasługują w ogóle na jakiekolwiek zainteresowanie.
  • Odpowiedz