Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 16
- 2
@egocentryczka: inny samochód odjechał i wjechał bordo :P
- 1
Wiem że to głupie pytanie , ale mam jedno takie marzenie które chciałbym zrealizować.Niedługo wybieram się na wycieczkę do Poznania i przypomniałem sobie , że pewna sławna persona stamtąd pochodzi.Czy mógłby mi ktoś wskazać restauracje w której to pewien osobnik wypił "litr czysta" wódki w pół godziny? #pytanie #powazne #pomocy #mirko
@addamss:
https://www.facebook.com/pages/Pijalnia-W%C3%B3dki-i-Piwa/213979598656348?sk=timeline&ref=page_internal
To chyba ta na Wrocławskiej.
https://www.facebook.com/pages/Pijalnia-W%C3%B3dki-i-Piwa/213979598656348?sk=timeline&ref=page_internal
To chyba ta na Wrocławskiej.
- 0
@BratJuzew: wygląda identycznie ,dzięki ,wielkie dzięki
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gingBTH: To pokaż i tak. Jak się udało to trzeba!
Albert Einstein poszedł na wielkie przyjęcie. Podchodzi do pierwszego gościa i pyta:
- Jakie jest twoje IQ?
- 160 - słyszy w odpowiedzi.
Rozmawiają
- Jakie jest twoje IQ?
- 160 - słyszy w odpowiedzi.
Rozmawiają
- 32
Facebook to miejsce gdzie okłamujesz ludzi, których znasz. Mirko miejsce gdzie jesteś szczery wobec obcych ludzi. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#takbylo #oswiadczenie #mirko #facebook
#takbylo #oswiadczenie #mirko #facebook
- 6
@CODER_BEST: Rzeczywisty świat to miejsce gdzie okłamujesz wszystkich...
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 16
Piszczały mi hamulce w samochodzie, teraz nasmarowałem wszystkie 4 koła i hamuje się znaczni
@reddin:

@bewuce: znowuobrocilo.jpg :(
źródło: comment_SrMG4ySPBlFxR0P4MNvNNp9FIviF0c6S.jpg
Pobierz@bewuce: zwrot "jestem na Mirko" nabiera zupełnie innego znaczenia :)
#przemyslenia #przemysleniazdupy #mirko
Czasami wydaje mi się, że po 6 czy 7 latach na Wykopie, paru usuniętych kontach, kilku emo quitach i kilku powrotach znam Wykopowiczów na wylot ale ostatnio ciągle mnie zaskakują i niestety zaskakują mnie coraz częściej negatywnie :-/
Już nie czuje się na Wykopie jak u siebie w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że może to dość mało
Czasami wydaje mi się, że po 6 czy 7 latach na Wykopie, paru usuniętych kontach, kilku emo quitach i kilku powrotach znam Wykopowiczów na wylot ale ostatnio ciągle mnie zaskakują i niestety zaskakują mnie coraz częściej negatywnie :-/
Już nie czuje się na Wykopie jak u siebie w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że może to dość mało
@martinez98: Możesz krótko opisać
- 0
zrób heheszkowy wpis aby wyśmiać inny wpis
napisz w nim ze zakładasz tag
nic w tym tagu nie dodawaj
tag
napisz w nim ze zakładasz tag
nic w tym tagu nie dodawaj
tag
- 105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ostatnio na #mirko widziałam 2 wpisy #rozowepaski, które oświadczają, że są w związku z jakimś #niebieskiepaski w sumie fajnie, że "mirko łączy ludzi", ale dalej zżera mnie ciekawość, czy jest tutaj więcej takich par ;) Ktoś się pochwali? A może jakiś bordo jednak ma dziewczynę? ;)
#tagujetogowno
#tagujetogowno
@Meara: Tego nie wiem, ale jest tego na pewno dużo.
- 2
#mirko #kwejk #przemyslenia #boldupymoze
Ale mnie uj strzela jak widze kwejki i inne gówna które zapożyczają powiedzenia i zdania z mirko. tak tak wiem że nie wszystko wywodzi się z mirko, ale prędzej taki gimbus wejdzie tutaj niż na chany, z resztą niektóre są typowo z mirko.
Skoro wszędzie się to pojawia to ktoś od nas, tutaj musi to przeklejać. Niech zgnije w pierdlu
Ale mnie uj strzela jak widze kwejki i inne gówna które zapożyczają powiedzenia i zdania z mirko. tak tak wiem że nie wszystko wywodzi się z mirko, ale prędzej taki gimbus wejdzie tutaj niż na chany, z resztą niektóre są typowo z mirko.
Skoro wszędzie się to pojawia to ktoś od nas, tutaj musi to przeklejać. Niech zgnije w pierdlu
- 7




























źródło: comment_tUoI1IwWlmWSgeLjoNCs16Ui8lnMsXKx.jpg
Pobierz