#notetoself I tak oto, po kilku latach z #mint.em, znów wylądowałem na #ubuntu... #linux
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
- 2
Wydano poprawkę Minta, która likwiduje problemy związane z kartami Intela http://blog.linuxmint.com/?p=2234
#linux #mint
#linux #mint
- 3
- 1
@vifon_pikantny: będzie, ale później
- 0
@nowai: dzięki
- 5
@tslaw: Uptime poniżej roku to żaden uptime
- 3
- 2
- 2
Zainstalowałem sobie nowy Mint 14 i mam pytanie. Jak zrobić tak by w pasku na dole pokazywało mi jedynie ikonę otwartego programu jak w superbarze z Windows7 zamiast tego całego napisu? No i czy da się jakoś przypinać te ikony jak w W7 by jednocześnie były skrótem i były podświetlone gdy program do którego są skrótem jest otwarty.
#linux #mint #ubuntu
#linux #mint #ubuntu
źródło: comment_HkfI71TOduKLPmKhP4WTX9EZGZjfAkhA.jpg
Pobierz- 0
@wysuszony: nie no ja zostaje na ubu 12.4 bez wątpliwości ;)
- 2
@Pherun: MINT z tego co widzę ma być dla użytkownika, który nic nie grzebie w systemie. Pogrzebie = kupa wyjdzie najwyraźniej.
@Pherun: chodziło mi o samo używanie linuksa, nawet nie ściąganie. przecież ten system albo się po jakimś czasie wysypuje (najczęściej przy aktualizacjach), albo nic na nim nie działa tak jak powinno
@Pherun: PACZKA !
- 1
@JesterRaiin: excatly!
http://blip.pl/s/736713095 ja generalnie "boję się" #ubuntu, więc używam #mint.a (a na serwerach #debian.a) ;)
http://blip.pl/s/736709351 o tym, że należy używać wyłącznie LTSów już pisałem n-razy. :D #ubuntu#Linux (i #mint też)
http://blip.pl/s/726560445 ile razy można pisać, że do używania sensownego nadają się tylko edycje LTS #ubuntu (podobnie jak #mint'a). Inne są dla ciekawskich.
http://blip.pl/s/708600563 ... czyli #mint 9 obecnie. :)
http://blip.pl/s/708598599 aa.. bo widzisz - z #mint.em, pod jednym względem jest jak z #ubuntu - nie używa się do pracy innych edycji niż LTS.
http://blip.pl/s/708597593 który #mint?
http://blip.pl/s/708588227 Tak szczerze, to jako desktop doskonały jest #mint. A #debian.a najchętniej używam do cięższych prac.. bez GUI (jakiegokolwiek). :)
- 1
instalacja #mint, zaraz wracam - chyba
- 1








Przyciskając "x" w oknie przeglądarki.