wpisy Wszystkie Archiwum C.....W konto usunięte 11.03.2010, 22:05:06 3 http://blip.pl/s/53990567 zdecydowanie wolę #debian.a, a nawet #gentoo (na desktopie zdecydowanie #mint.a czyli w zasadzie też #ubuntu/Debiana) :) Cronox 77LatBedeNiedojrzaly Freakz C.....W konto usunięte 05.03.2010, 23:08:54 2 Heh.. na liście sponsorów #linux #mint za luty 2010 jest nawet jeden #polak: http://www.linuxmint.com/blog/?p=1288 ;-) Cronox Freakz C.....W konto usunięte 05.03.2010, 20:12:02 2 Czy ja już mówiłem, że jak nie lubię normalnie #linux w roli desktopa, to uważam, że #mint rządzi w tej roli? ;-) Cronox Freakz C.....W konto usunięte 05.03.2010, 19:17:23 2 switch to #mint na parę chwil... #off Cronox Freakz d.....e konto usunięte 21.07.2009, 06:54:42 1 #drogiblipie, jest coś jak moneystrands, #mint albo #expensr, co obsługuje polskie banki? Cronox
C.....W konto usunięte 11.03.2010, 22:05:06 3 http://blip.pl/s/53990567 zdecydowanie wolę #debian.a, a nawet #gentoo (na desktopie zdecydowanie #mint.a czyli w zasadzie też #ubuntu/Debiana) :) Cronox 77LatBedeNiedojrzaly Freakz
C.....W konto usunięte 05.03.2010, 23:08:54 2 Heh.. na liście sponsorów #linux #mint za luty 2010 jest nawet jeden #polak: http://www.linuxmint.com/blog/?p=1288 ;-) Cronox Freakz
C.....W konto usunięte 05.03.2010, 20:12:02 2 Czy ja już mówiłem, że jak nie lubię normalnie #linux w roli desktopa, to uważam, że #mint rządzi w tej roli? ;-) Cronox Freakz
d.....e konto usunięte 21.07.2009, 06:54:42 1 #drogiblipie, jest coś jak moneystrands, #mint albo #expensr, co obsługuje polskie banki? Cronox