Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko299
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

#mint

  • Obserwuj 27

wpisy

Wszystkie

Archiwum

C.....W
konto usunięte 11.03.2010, 22:05:06
  • 3
http://blip.pl/s/53990567 zdecydowanie wolę #debian.a, a nawet #gentoo (na desktopie zdecydowanie #mint.a czyli w zasadzie też #ubuntu/Debiana) :)
  • Cronox
  • 77LatBedeNiedojrzaly
  • Freakz
C.....W
konto usunięte 05.03.2010, 23:08:54
  • 2
Heh.. na liście sponsorów #linux #mint za luty 2010 jest nawet jeden #polak: http://www.linuxmint.com/blog/?p=1288 ;-)
  • Cronox
  • Freakz
C.....W
konto usunięte 05.03.2010, 20:12:02
  • 2
Czy ja już mówiłem, że jak nie lubię normalnie #linux w roli desktopa, to uważam, że #mint rządzi w tej roli? ;-)
  • Cronox
  • Freakz
C.....W
konto usunięte 05.03.2010, 19:17:23
  • 2
switch to #mint na parę chwil... #off
  • Cronox
  • Freakz
d.....e
konto usunięte 21.07.2009, 06:54:42
  • 1
#drogiblipie, jest coś jak moneystrands, #mint albo #expensr, co obsługuje polskie banki?
  • Cronox
  • <
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • Strona 32 z 32
  • >

Powiązane tagi

  • #it
  • #linux

Popularne tagi

  • #danielmagical
  • #przegryw
  • #ukraina
  • #polska
  • #mecz
  • #famemma
  • #wojna
  • #rosja
  • #ciekawostki
  • #polityka
  • #heheszki
  • #f1
  • #wykop
  • #swiat
  • #patostreamy
  • #eurowizja
  • #bekazpisu
  • #pytanie

Wykop © 2005-2023

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl