Ukończyłem grę Metro Exodus i jedynym słowem jakim mógłbym opisać to jak czuję się po przejściu gry to: szary. Tak jestem spłukany z wszystkich kolorów została tylko szarzyzna miałkości świata z gry.

Czy autorom ukraińskiego studia udało się przenieść klimat książki do gry? Zważywszy na to, że gra rozgrywa się poza ścianami metra na otwartych przestrzeniach - tak. Gra pokazuje świat w którym ludzie próbują żyć na nowo tworząc nowych bogów nowe zależności
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xbox
#metroexodus
szukam jakiegos ciekawego FPSa na na xboxa takiego zeby duzo osob w niego gralo, zeby sie dalo polaczyc przez siec i zeby ludzie sie laczyli ze soba i gadali.czy Metro exodus takie jest? duzo osob w to gra po sieci, laczy sie ze soba i gada?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomek_Tcz: Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że w polskim MSS będzie drożej. Nie każdy chce się bawić z kartami, VPNami czy innymi cudami więc dla tych wszystkich napisałem, że jest w niezłej cenie wersja cyfrowa.
  • Odpowiedz
Ej czy tylko ja jestem takim zjebem, że jak #film / #gra / #anime / jakikolwiek-inny-twór-kultury rozgrywają się w kraju X to lubię jak #dubbing jest właśnie natywny dla tego kraju?
W sensie w #metro2033 (ale już w #metroexodus to Sama mógł grać prawdziwy jankes, a nie Rosjanin udający amerykański akcent) nie wyobrażam sobie grać inaczej niż po rosyjsku, #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plasq: też lubiłem grać w Metro z rosyjskim dubbingiem z tego samego powodu, minus był tylko taki, że napisy pojawiały się tylko w konwersacjach związanych z głównym wątkiem, ale konwersacje postaci pobocznych np. na stacjach już nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BigKahunaDick: no tu już inna sytuacja, że w ogóle Oscarowych filmów, czy to zwykłych czy animowanych, ruszać nie do końca wypada. Natomiast co do ogólnego stwierdzenia, że anime tylko po japońsku to się nie zgodzę - nie ma po co się zamykać. No i jak się trochę ogląda to też to zaczyna przypominać polską scenę dubbingu, gdzie ten sam aktor jest w co drugiej popularnej produkcji xd.
  • Odpowiedz
@kaczek93 jak na grę z 2019 roku to słabo to wygląda brak głosu u Artona. Jestem już w rozdziale Morze Kaspijskie. Ogólnie to gram na poziomie normal ale widzę, że muszę czesniej omijać i uciekać potworom bo na nich tracę niepotrzebnie amunicję, trochę też mnie to irytuje gdy zabije cała watache zwiadowcow, a gdy wrócę w to samo miejsce po kilku nastu minutach oni znów się pojawiają.
  • Odpowiedz
Gears 5 warto to ograc na xsx nie znajac poprzednich czesci? Nie gralem w zadna. Szukam co by tu kupic ciekawego po przejsciu metro exodus, wzialem sie za ori ale jeszcze bym cos postrzelal tez. Co polecacie ciekawego? RE2 remake i obcy izolacja tez czekaja w kolejce ale to na pozniej . #xsx #xboxseriesx #gears #gears5 #metro #metroexodus #exodus
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@needer: wiesz, jest w gamepassie, to warto sprawdzić. Niektórym może się spodobać, grafika bardzo spoko, ale też nie czaję fenomenu tej gry. Czy u nas, czy za granicą piszą że takie cudo, na tagu też zachwalają, a początek fabuły dla mnie mega drętwy - zero emocji, cele bez polotu. Może jak ktoś z poprzednich zna te postacie to się jara, ja nie znałem i dla mnie początek fabuły to była
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@grzesiek23Gda: musisz przebrnąć przez kilka bolączek typu niemy główny bohater, niekiedy drewniane, pompatyczne dialogi, ale można naprawdę wsiąknąć w świat. Zwłaszcza jeśli czytałeś książki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Metro Exodus na XSX to jest jakiś cud techniki - 4K, RT i 60 fpsów, jedynie tekstury z bliska kuleją. Do tego sama gra wyśmienita, byłaby wybitna gdyby nie niektóre koślawe animacje i niemy protagonista, który przy tych dialogach kompletnie nie pasuje.
#xbox #xboxseriesx #metroexodus
JesusOfSuburbia - Metro Exodus na XSX to jest jakiś cud techniki - 4K, RT i 60 fpsów,...

źródło: comment_1632996783C1rRnsYniGBjeywIYJWD3o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tez wam sie series x tak nagrzewa z przodu? Do gory z kratek leci cieple powietrze ale przod po pol godzinnym graniu w metro exodus po patchu jest bardzo cieply. Swoja droga ten patch na next geny robi robote.
#xboxseriesx #xbox #metro #exodus #metroexodus
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lunga: Na ols kupiłem od osoby prywatnej zafoliowane miał gość 2 egzemplarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To już było jakiś czas temu tylko dzisiaj zainstalowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Jak dla mnie największa wada tej odsłony to niemy główny bohater. Tu jest tyle dialogów i interakcji z innymi postaciami, że przydałoby się nareszcie, żeby Artyom się odezwał. Poza tym ostatni poziom Dead City był według mnie kiepski, niczym mnie nie zachwycił.
  • Odpowiedz
@Desolator: racja, zapomniałem napisać o tym, że bohater jest niemy, ale loadingi, które są dziennikiem, są w pełni zdubbingowane xD Też totalnie tego nie kumam. Jeszcze w 2033, gdzie tej interakcji z ludźmi było mało, to nawet pasowało, jakąś taką immersje budowało, ale już w LL słabo to wyglądało jak cała gra się kręci wokół ludzi, i muszą się oni "domyślać" czego chcemy xD
  • Odpowiedz
#metroexodus można zabijać bandytów by mieć dobre zakończenie? Ogólnie to jakie kretynizmy trzeba spełniać dla tego zakończenia?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orzel1987: można jeszcze jak, tylko jak się podda to nie zabijaj już takiego, ogółem nie zabijaj dobrych gości, albo takich którzy postradali zmysły. Będzie to zresztą sygnalizowane w czasie rozgrywki typu ''Artem postaraj się ich nie zabijać"
  • Odpowiedz
Przypominam, po raz kolejny, że w grze otrzymującej upgrade z wersji PS4 do PS5 nie ma możliwości przeniesienia save'ów. Tym razem jest to Metro Exodus. Oczywiście, taka możliwość (z pominięciem auto- i quicksave'ów) istnieje w przypadku platformy Microsoft Xbox. Jest to kolejna gra z takimi ciekawymi i dosyć zabawnymi akcjami (inne to np. Mortal Shell i Doom Eternal).
Czyja to wina? Sony, które nie zapewnia wszystkim chmury do przenoszenia save'ów, o czym
rowerek404 - Przypominam, po raz kolejny, że w grze otrzymującej upgrade z wersji PS4...

źródło: comment_1624035402UNd3MTrFcaHiOOBhQXY4pK.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camos: Nie tak samo, bo dostajesz defaultowe rzeczy, a nie te, które sobie pozbierałeś. Ja rozumiem, że Sony trzeba bronić, ale kiedy nie robią rzeczy przyjemnych, to należy o tym wspominać:)

“This provides a default set of equipment and resources at the start of the selected chapter,” it said. “Achievements are turned off for the save slot when the unlock button is pressed. However we highly recommend you play through
  • Odpowiedz
  • 2
@Just_Doesnt_Know: Ja myślę, że to ogólnie domena ludzi, którzy jak wydadzą kilka złotych na jakąś rzecz to bardzo boją się tego, że zakup nie był optymalny, więc reagują nerwowo na jakiekolwiek złe wieści w sprawie kawałka plastiku i blachy pod tv. Nie można się utożsamiać z firmą ani z konsolą, wystarczy się nie przejmować, kupować wszystkie dostępne konsole i żyć w spokoju.
  • Odpowiedz