#metal #rock #postmetal #postrock #sludge
#cultowe (938/1000) <- wróciłem :)

Rosetta - Monument z płyty Wake/Lift (2007)

Trochę nabrałem się na ich pierwszą płytę (oczywiście była pod tagiem). Jakoś tak i muzycznie i koncepcyjnie wydali mi się mega ciekawi, myślałem że to początki naprawdę wielkiej kapeli, takiej która ma szansę być w swoim nurcie legendarna.
cultofluna - #metal #rock #postmetal #postrock #sludge 
#cultowe (938/1000) <- wróci...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirunie kochani, wzruszyłam się jak nie wiem co ()

Jechaliśmy sobie z młodym (lvl 8) do pracy i leciała sobie moja składanka samochodowa. Różne tam mam utworki, co by nie męczyć rodziny tylko #blackmetal bo Niebieski nie trawi metalu ((,)). Więc jest tam Batiuszka, Tool, Mgła, Richie Sambora, NF, nawet mam 1 piosenkę The Weekend :D
I tak sobie
Nordri - Mirunie kochani, wzruszyłam się jak nie wiem co (。◕‿‿◕。)

Jechaliśmy sobie...

źródło: comment_1658821547YlR5w1syzsXEZVAEKbmxR4.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nordri: a Honoru też słuchają? Bo jak kiedyś będą puszczać swoją muzykę w autokarze na wycieczce i poleci "Sanhedryn" to się może skończyć z wizytą u dyrektora ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Strigon: HHehe, no niestety :D Córa ma po mnie ciemne włosy, a oczy prawie czarne, a młody trochę jaśniejsze włoski i oczy, ale i to i to brązowe.
Wiesz, ja naprawdę nigdy nie zwracałam uwagi na ideologię w muzyce. Dla mnie same dźwięki są ważne, a tekst... to sprawa drugorzędna, albo w ogóle bez znaczenia. W metalu nigdy tekstów nie śledzę, bo i tak to bez sensu, a ze słuchu
  • Odpowiedz
Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

Każdy czasem lubi sobie posłuchać czegoś lżejszego i nie da się ukryć, że nawet popowe kawałki potrafią być "catchy". Czy to oznacza, że nadchodzi popowa audycja? Oczywiście, że nie, bo dobrze wiemy, że nawet najlepsze popowe kawałki będą brzmiały jeszcze lepiej jeżeli dodamy do nich gitary elektryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego dzisiaj dwie godziny rockowo-metalowych coverów
Sarpens - Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzesz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalmuk_z_Kalmucji:
Jako wielki fanboj Ajronow podpisuje się wszystkimi palcyma :p

Byłem w Gdańsku i JP z blondynem na czele pozamiatali jak sam sqrwysyn. I o to tam chodzi.

U Ajronow zawsze musi być artyzm, obrazek, schemat no ale tak jak kocham Faulknera a wcześniej Glena i KK to jednak za kolację gitarowa z Davem dałbym się pokroić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kalmuk_z_Kalmucji: Jako wielki fanboj Ajronów absolutnie się z Tobą nie zgadzam.

Judas Priest zagrało 19 utworów, Iron Maiden 17.
Judas Priest ma piosenki o tym, że "gramy metal, jest metal, oooo jaki metal"
Halford korzysta z Promtpera, żeby nie zapomnieć, że linijkę po Breaking the Law musi zaśpiewać Breaking the Law.
Motorek wprowadza na scenę od 25 lat i to jedyna
  • Odpowiedz
No qwa jesteśmy na koncercie heavy metalowym a nie na festynie pod Wawą.


@Bart_messi: No kto by się spodziewał tego na koncercie Iron Maiden.

I jeszcze ten samolocik podwieszony, jakbym chciał pooglądać samoloty, to bym na pokazy lotnicze poszedł. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz