#metal
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy
- 1

#metal #rock #postmetal #postrock #sludge
#cultowe (938/1000) <- wróciłem :)
Rosetta - Monument z płyty Wake/Lift (2007)
Trochę nabrałem się na ich pierwszą płytę (oczywiście była pod tagiem). Jakoś tak i muzycznie i koncepcyjnie wydali mi się mega ciekawi, myślałem że to początki naprawdę wielkiej kapeli, takiej która ma szansę być w swoim nurcie legendarna.
#cultowe (938/1000) <- wróciłem :)
Rosetta - Monument z płyty Wake/Lift (2007)
Trochę nabrałem się na ich pierwszą płytę (oczywiście była pod tagiem). Jakoś tak i muzycznie i koncepcyjnie wydali mi się mega ciekawi, myślałem że to początki naprawdę wielkiej kapeli, takiej która ma szansę być w swoim nurcie legendarna.

@c4tboy: xD akurat leci u mnie
- 36
Mirunie kochani, wzruszyłam się jak nie wiem co (。◕‿‿◕。)
Jechaliśmy sobie z młodym (lvl 8) do pracy i leciała sobie moja składanka samochodowa. Różne tam mam utworki, co by nie męczyć rodziny tylko #blackmetal bo Niebieski nie trawi metalu ((╯︵╰,)). Więc jest tam Batiuszka, Tool, Mgła, Richie Sambora, NF, nawet mam 1 piosenkę The Weekend :D
I tak sobie
Jechaliśmy sobie z młodym (lvl 8) do pracy i leciała sobie moja składanka samochodowa. Różne tam mam utworki, co by nie męczyć rodziny tylko #blackmetal bo Niebieski nie trawi metalu ((╯︵╰,)). Więc jest tam Batiuszka, Tool, Mgła, Richie Sambora, NF, nawet mam 1 piosenkę The Weekend :D
I tak sobie
źródło: comment_1658821547YlR5w1syzsXEZVAEKbmxR4.jpg
Pobierz- 7
@Nordri: a Honoru też słuchają? Bo jak kiedyś będą puszczać swoją muzykę w autokarze na wycieczce i poleci "Sanhedryn" to się może skończyć z wizytą u dyrektora ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 6
@Strigon: HHehe, no niestety :D Córa ma po mnie ciemne włosy, a oczy prawie czarne, a młody trochę jaśniejsze włoski i oczy, ale i to i to brązowe.
Wiesz, ja naprawdę nigdy nie zwracałam uwagi na ideologię w muzyce. Dla mnie same dźwięki są ważne, a tekst... to sprawa drugorzędna, albo w ogóle bez znaczenia. W metalu nigdy tekstów nie śledzę, bo i tak to bez sensu, a ze słuchu
Wiesz, ja naprawdę nigdy nie zwracałam uwagi na ideologię w muzyce. Dla mnie same dźwięki są ważne, a tekst... to sprawa drugorzędna, albo w ogóle bez znaczenia. W metalu nigdy tekstów nie śledzę, bo i tak to bez sensu, a ze słuchu
@PanStick: dzięki. Skad czerpiesz informacje o nowosciach?
- 1
@FaterAnona: O tym albumie przypomniało mi Spotify bo słuchałem wormort już wcześniej, nie znam niestety dobrego źródła do ogólnych nowości

- 6
Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.
Każdy czasem lubi sobie posłuchać czegoś lżejszego i nie da się ukryć, że nawet popowe kawałki potrafią być "catchy". Czy to oznacza, że nadchodzi popowa audycja? Oczywiście, że nie, bo dobrze wiemy, że nawet najlepsze popowe kawałki będą brzmiały jeszcze lepiej jeżeli dodamy do nich gitary elektryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego dzisiaj dwie godziny rockowo-metalowych coverów
Każdy czasem lubi sobie posłuchać czegoś lżejszego i nie da się ukryć, że nawet popowe kawałki potrafią być "catchy". Czy to oznacza, że nadchodzi popowa audycja? Oczywiście, że nie, bo dobrze wiemy, że nawet najlepsze popowe kawałki będą brzmiały jeszcze lepiej jeżeli dodamy do nich gitary elektryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego dzisiaj dwie godziny rockowo-metalowych coverów


- 9
#muzyka #metal #glammetal #hardrock #alicecooper #80s #klasykmuzyczny #lifelikejukebox
25 lipca 1989 r. Alice Cooper wydał osiemnasty album studyjny - "Trash". W nagrywaniu płyty wzięli udział m.in. wokaliści Jon Bon Jovi i Steven Tyler oraz gitarzyści Joe Perry, Richie Sambora i Steve Lukather.
Alice Cooper - "Poison"
Alice Cooper - "House of Fire"
Alice
25 lipca 1989 r. Alice Cooper wydał osiemnasty album studyjny - "Trash". W nagrywaniu płyty wzięli udział m.in. wokaliści Jon Bon Jovi i Steven Tyler oraz gitarzyści Joe Perry, Richie Sambora i Steve Lukather.
Alice Cooper - "Poison"
Alice Cooper - "House of Fire"
Alice

- 33
39 lat temu na świat przyszedł album "Kill 'Em All"..
https://www.metalnews.pl/specjalne/metallica-kill-em-all-35-lecie-wydania/
#metallica #metal #thrashmetal #metalnews
https://www.metalnews.pl/specjalne/metallica-kill-em-all-35-lecie-wydania/
#metallica #metal #thrashmetal #metalnews

Najstarszy żart świata o Metallice waiting room
@daray89: Metallica skończyła się na Kill'em All
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Kalmuk_z_Kalmucji:
Jako wielki fanboj Ajronow podpisuje się wszystkimi palcyma :p
Byłem w Gdańsku i JP z blondynem na czele pozamiatali jak sam sqrwysyn. I o to tam chodzi.
U Ajronow zawsze musi być artyzm, obrazek, schemat no ale tak jak kocham Faulknera a wcześniej Glena i KK to jednak za kolację gitarowa z Davem dałbym się pokroić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako wielki fanboj Ajronow podpisuje się wszystkimi palcyma :p
Byłem w Gdańsku i JP z blondynem na czele pozamiatali jak sam sqrwysyn. I o to tam chodzi.
U Ajronow zawsze musi być artyzm, obrazek, schemat no ale tak jak kocham Faulknera a wcześniej Glena i KK to jednak za kolację gitarowa z Davem dałbym się pokroić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kalmuk_z_Kalmucji: Jako wielki fanboj Ajronów absolutnie się z Tobą nie zgadzam.
Judas Priest zagrało 19 utworów, Iron Maiden 17.
Judas Priest ma piosenki o tym, że "gramy metal, jest metal, oooo jaki metal"
Halford korzysta z Promtpera, żeby nie zapomnieć, że linijkę po Breaking the Law musi zaśpiewać Breaking the Law.
Motorek wprowadza na scenę od 25 lat i to jedyna
Judas Priest zagrało 19 utworów, Iron Maiden 17.
Judas Priest ma piosenki o tym, że "gramy metal, jest metal, oooo jaki metal"
Halford korzysta z Promtpera, żeby nie zapomnieć, że linijkę po Breaking the Law musi zaśpiewać Breaking the Law.
Motorek wprowadza na scenę od 25 lat i to jedyna
- 78
@metalnewspl cos cicho dzis w porownaniu z niemcami. Podglosnijcie lekko
No qwa jesteśmy na koncercie heavy metalowym a nie na festynie pod Wawą.
@Bart_messi: No kto by się spodziewał tego na koncercie Iron Maiden.
I jeszcze ten samolocik podwieszony, jakbym chciał pooglądać samoloty, to bym na pokazy lotnicze poszedł. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Bozar86: możliwe, ten klip jest dla jaj. Ja najbardziej lubię Sonne i Amerika
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Komentarz usunięty przez autora