Cześć. Lata temu założyliśmy mamie konto na messengerze. Dzisiaj postanowiła, że założy sobie konto fb, słyszę "pomocy". Konto fb niby działa, ale po odpaleniu messengera komunikator dostaje piernika, pisze numer telefonu został użyty do logowania na innym urządzeniu. Po zaznaczeniu, że numer jest poprawny, wpisaniu go do formularza podanego przez apkę i kodu weryfikacyjnego podanego smsem, messenger mieli i wywala, że pojawił się nieznany błąd.

Z tego co widzę mama próbowała utworzyć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka, po napisaniu wiadomości na grupce lub do osoby nie mogę zaznaczyć konwersacji na messengerze pc jako przeczytane i pokazuje mi jako nieprzeczytane. Cały czas klikam "oznacz jako przeczytane" ale nic to nie daje i mam takie coś jak w załączonym ss. Czyszczenie ciastek nie pomogło. Jak to naprawić? Ktoś coś?
#messenger #facebook
BigVV - Hejka, po napisaniu wiadomości na grupce lub do osoby nie mogę zaznaczyć konw...

źródło: comment_1621088674a7spe3rbeqtmRoXtfPugL0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co ten #messenger odjaniepawla...nie łączy się z netem, wysyła wiadomości tak jak mu się chce...tylko u mnie on odwala?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ReggieNoble: Tak. Facet jest realny i tak powiedział.

Fact checkery dwoją się i troją, aby jakoś odwrócić kota ogonem i nie mogąc powiedzieć, że clue wypowiedzi jest fałszywe (że tak nie powiedział) czepiają się takich rzeczy jak początek, czyli, że Yeadon nie był głównym naukowcem Pfizera. No nie był... nie wiem czy w ogóle ktoś taki istnieje. Był głównym naukowcem i wiceprezesem jednego z oddziałów. I po kilku takich mniej
  • Odpowiedz
@Bekoski: tylko to pozostaje? Bardziej chodzi mi o to, że nie chce by mi się wyświetlała na pierwszym miejscu że jest online. Nie chce tej osoby widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brunetroll089: sprawdź, z jakiej aplikacji te powiadomienie, mówię serio - ostatnio widziałem powiadomienia z Chrome, które wyglądały jak powiadomienia o nieodebranych połączeniavh
  • Odpowiedz
Cześć, mam kłopot, że nie mogę dodac znajomego do grupy na messengerze. Mam go w znajomych ale w dodawaniu do grupy go nie widać. Co to za ustawienie trzeba zmienić?
#facebook
#messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, czy ktoś miał podobną sytuację - dzisiaj wylogowało mnie z Facebooka i Messengera a gdy zalogowałam się ponownie zobaczyłam, że trzy osoby do mnie pisały. Okazało się że ktoś napisał w tym czasie do nich jako ja (ale to nie ja) i usunął stare wiadomości. Oczywiście zmieniłam od razu hasło i posprawdzałam czy oprócz tych 3 wiadomości nic się nie zmieniło ale nie wiem czy to ktoś włamał mi się na
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #messenger Ostatnio bardzo często zdarza mi się, że z kimś piszę, kończę korespondencję, wszystkie wiadomości odczytane, a co wejdę na stronę messengera albo facebooka pokazuje jako nieprzeczytane. Kliknięcie 'oznacz jako przeczytane' niestety nic nie daje. Macie też taki problem i jeśli tak to jakieś rozwiązanie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można wyłączyć swoją aktywność na przeglądarce internetowej i wtedy to zniknie z aplikacji na telefonie. Również te durne pokoje. Polecam.
  • Odpowiedz
Jak zrobić tak żeby osoba na messengerze widziała status wiadomości „wysłane” a nie „dostarczone” ? Jak wyciszę czat to taki status taka osoba otrzyma ale jak już tylko wejdę w messengera u siebie to zmienia się tej osobie na „dostarczono” a chciałbym tak żeby cały czas ta osoba miała status jako „wysłane” nawet gdy odpalę u sobie messengera.

#messenger #facebook
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyłącz znajdowanie konta przez numer telefonu, maila itd. oraz możliwość wyszukania Twojego profilu przez przeglądarki internetowe. Wszystko nie zniknie, ale większość tak.
  • Odpowiedz
Da się jakoś usunąć spam botów na messengerze? Jest to pewnie spowodowane tym, że licznie zapraszałam do znajomych jakiś hindusów i inne tego typu podejrzane osoby, w sumie nie żałuję, bo nawet śmieszne z nimi rozmowy wychodziły. Ale z tego powodu mam okropny spam, jak patrzyłem na ustawienia to jedynie mogę zmienić opcję na brak możliwości wysyłania zaproszeń, ale nie o to mi chodzi. Pewnie znalazłbym rozwiązanie w dalszych czeluściach tagu, ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Usuń możliwość znalezienia Twojego facebooka poprzez nr telefonu/maila + wyłącz możliwość wyszukiwania Twojego profilu przez przeglądarki internetowe.
  • Odpowiedz
Jakim cudem aplikacja, która ma tak wielki staż na rynku
- posiada jednocześnie tak duże problemy z serwerami?Przecież to wygląda jak jakieś problemy wieku dziecięcego, a nie poważna firma. Myślę, że nie mieli nagłego wzrostu użytkowników w ostatnim czasie, żeby to w ten sposób wyjaśniać, prędzej odpływ. Kiedyś Messenger był dobrą aplikacją, niezlagowaną - a dziś nie można nawet zdjęcia na szybko przyciąć przed wysłaniem, za to codziennie są problemy z dostarczaniem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach