Mirki działa wam messenger ?? Telefon pobrał mi aktualizację i aplikacja cały czas się restartuje. Tylko ja tak mam ? Jak żyć ?
#messenger
#messenger
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_QTciqZsO8LbW5W77pASCvyBWrN1u7uzt.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_7rqTZIYtf9CMfPRFjRj1K5CUzJ8MSrXh.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
chyba jakaś masowa psujka messengera bo wszyscy znajomi płaczą. ja też.
@rotulador
@malysek
Zainstalujcie starszą wersję Messengera z APKMirror. Polecam wersję 73, bo nie ma mojego dnia i tego imo słabego UI. Jest jeszcze wersja 69, ale ona ma mniej Emoji. Albo jak Wam nie przeszkadza brak dymków - Messenger Lite.