Wpis z mikrobloga

Witajcie, przedwczoraj Facebook zablokował mi konto, ponieważ stwierdził, że nie mam uprawnień do korzystania z serwisu, powód: Zablokowany - nieuprawniony. Z konta korzystałem tylko ja, dane na portalu były w 100% prawdziwe. Wypełniłem formularz kontaktowy w którym wysłałem zdjęcie swojego swojego dowodu osobistego, otrzymałem wiadomość zwrotną: Ustaliliśmy, że nie spełniasz warunków korzystania z serwisu Facebook. Zapoznaj się z Oświadczeniem dotyczącym praw i obowiązków na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach:
https://www.facebook.com/legal/terms. Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie możemy podać dodatkowych informacji na temat przyczyn zablokowania Twojego konta. Ta decyzja jest ostateczna, dziękujemy za zrozumienie. Dziękujemy. Co mam w takim przypadku zrobić? Miałem jedno konto na facebooku, z poprawnymi danymi, wszystko co było w dowodzie zgadzało się z danymi na fb. Jak mogę być nieuprawnionym użytkownikiem konta skoro to ja je założyłem i posługuje się tam swoimi danymi? Dodam że patrząc na regulamin który został mi wysłany nie widzę abym naruszył jakikolwiek z podpunktów. #facebook #messenger #facebookcontent
  • 10
  • Odpowiedz
@Precypitat: Problem polega na tym, że dostałem bana za to że jestem nieuprawnioną osobą do korzystania z facebooka i muszę się zweryfikować, no to się weryfikuje że ja to ja, dane są te same co na Facebooku, a i tak nie chcą odblokować. Nie wiem co robić.
  • Odpowiedz
@Azurusek: ja przy weryfikacji danych za bana, wysłałem dowód przerobiony w jakims "paincie" bo konto mam na wymyslone dane i dostałem odpowiedz ze maja podejrzenia ze dokument nie jest prawdziwy, odpisałem ze jest prawdziwy i odblokowali :)
  • Odpowiedz