@Duregar: jasne, że dali ciała, ale ogólnie to takie porównanie to jest trochę słabe. Pieniądze nie grają, a tutaj i tak jest tylko ok. trzykrotna różnica.
  • Odpowiedz
@KanonJerzy: no ok, powinienem powiedzieć pieniądze "AŻ TAK" nie grają. Chodzi mi o to, że Mbappe jest warty jakieś 180 mln euro, ale jak mu do drużyny dokleisz 20stu za 2 euro to nie stworzysz z tego dobrego teamu.
  • Odpowiedz
Ja wam powiem eee, taką jedną rzecz. Jak zwolniłem Jurka Brzęczka to wszyscy się dziwili czemu tak eee późno.
A jak eee zatrudniłem Paulo Souse, to każdy pukał się po głowie kto to jest. Ale ja nadal sądzę że to był najlepszy eee wtedy wybór.
Ja eee, nie sądziłem że on porzuci kadrę dla pracy w eee Brazylii. Gdyby Paulo Sousa był nadal selekcjonerem, to eee w tej chwili bylibyśmy na pierwszym
Matpiotr - Ja wam powiem eee, taką jedną rzecz. Jak zwolniłem Jurka Brzęczka to wszys...

źródło: comment_16586026187LsUiNgKvCMuy4xYmRTN88

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie to w ogniu afer najbardziej mnie zastanawia położenie Casha. Nie mówi po polsku (chociaż zapowiedział że się będzie pilnie uczył) więc nie bierze udziału w wywiadach i dyskusji. Jakie jest jego podejście do tematu? Czemu dziennikarze nie chcą znać zdania gościa, co w sumie w tej reprezentacji ma najbardziej obce spojrzenie? Czy wgl w momencie gdy mowa o osobowościach, w jakiej roli występuje Matty? Jest gościem co ma jakąś osobowość,
michalxd21 - W sumie to w ogniu afer najbardziej mnie zastanawia położenie Casha. Nie...

źródło: obraz_2023-09-05_144059444

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: raczej wydaje się maskotką drużyny, pewnie rozczula Lewego i resztę kliki jak mówi po polsku brzydkie słowa, więc wątpię, by cokolwiek kontrowersyjnego w wywiadach powiedział.
  • Odpowiedz
  • 7
@Matpiotr: Lewy stwierdził, że rozmawiał z Santosem. Ten pewnie podsunął mu pomysł, że w kadrze nie ma osobowości, co na pewno jest prawda. Dlatego mamy w kadrze i Grosika i Krychowiaka. Nie wydaje mi się żeby sam Santos na to wpadł. Chłop widzi, że mu nie idzie i to nie musi być wcale zły pomysł. Nie muszą oni nawet wychodzić w podstawowym składzie.
  • Odpowiedz
@Deathblow: no z logicznego punktu widzenia to pewnie taki robercik miał w------e w te premie bo i tak już sra pieniędzmi, ci którzy nie chcieli odpuścić to własnie taki skorupski co tam zarabia pewnie 1mln euro na sezon, albo inny groszaldo z pensją w złotówkach.Dla ciebie 5 tysięcy to może mało pieniędzy a twój znajomy by cię za takie pięniądze pokroił, przy tylu ludziach w reprezentacji to nie dziwne, że
  • Odpowiedz
@Deathblow Przecież było mówione sto razy, że to Jan Tomaszewski wyniósł wszystko poza szatnię, bo jemu się według niego należało 5% premi, za całokształt wkładu w polską piłkę nożną. Wysmiali go, on się obraził i doniósł do mediów o sprawie.
  • Odpowiedz
@Emcis8: PZPN to jeden syf i dziennikarze by mieć dostęp do środka muszą wiedzieć z kim trzymać i z kim pić. Najłatwiej jest wszystkie niepowodzenia zgonić na trenera, kapitana. Lewandowski zwiedził świata, bywał na salonach, wie jak wygląda profesjonalny futbol, a jakiś dziennikarzyna będzie próbował mu wmówić jaka rola powinna być kapitana. Kapitan, jak sam Lewandowski wspominał, w cywilizowanej organizacji nie musi się przejmować takim aferami, bo skupia się na
  • Odpowiedz
@meemphis11 szok i niedowierzanie, że największy kopyciarski farmazon kolejny raz jest wyjaśniany. Kto by się mógł tego spodziewać, chyba tylko jego syn, który może to czytać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Jaki agregator (wpisy z wielu portali) strem'ów piłki nożnej teraz polecacie? Kiedyś wiadomo meczki.pl soccer-live.com.pl a teraz? Myślę jedynie o agreagtorach posiadające wpisy o polskojezycznych streamach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna
#mecz
#ligamistrzow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#premierleague #bundesliga #bayern #meczyki #kanalsportowy

Niby leci ten Kane do Monachium, ale jakoś tak dziwnie, że Premier League traci swoją gwiazdę, która idzie do Bayernu. Przecież i City i United go chciało. Zazwyczaj to Premier League kogo chciała to brała, a potem gwiazdy odchodziły do Barcy czy Realu. Bayern też raczej sobie sam tworzył gwiazdy Ribery, Robben itd Fakt, że ostatnio zaczął
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach