Wpis z mikrobloga

Słuchałem sobie wczoraj chyba analizę na chłodno po meczu #reprezentacja na #meczyki i #kanalsportowy i chyba Zachodny powiedział że Mołdawia będzie silnym przeciwnikiem? Co kurła? Toż Mołdawia jest na 159 miejscu rankingu FIFA. T
Nawet Wyspy Owcze są wyżej. Ludzie kochani, jak mamy się bać Mołdawii, to lepiej od razu rozwiązać ten burdel na kółkach.
Mecz w Mołdawii nie miał prawa się tak skończyć, jakim oni cudem wygrali, to pewnie nawet w Mołdawii nie wiedzą.

Straszny regres zaliczyła ta kadra od Sousy. Bo to siwy bajerant to zapoczątkował. Wymęczony remis z Węgrami, marne 3:0 z Andorą, i w końcu truskawka na torcie, czyli kompromitacja na #me2020 zapoczątkowana blamażem ze Słowacją.
Później potężne zwycięstwa nad San Marino i ucieczka za ocean.

Nastała kolejna era busowa, jaką sobie wymyślił ulany bajerant. Mimo że wszystko co miał osiągnąć to zrobił, to raczej dobrze że wyleciał, bo jego krótki czas u Arabów pokazał że jednak bez autobusu nie jest w stanie prowadzić drużyny.

Za Santusza to ja nie wiem co myśleć.
O Sousie to psychofani powiedzą że przynajmniej ładnie grali, tyle że nie było wyników,
Za CM gry nie było, ale były wyniki.
Santus połączył jedno i drugie, ani nie było gry, ani wyników.

Teraz Probierz coś próbuje zmienić. Pokazał fucka Betoniarkowi, stawiając na gościa z Serie C. Pewnie jakby jego drugi synek Dawidowicz się nie połamał, to i Kiwior by usiadł na ławce. W środku to patrząc na Slisza i Dziczka to można było tylko krzyknąć wtf.
Szymański z Zielińskim pokazali że w sumie można mieć polski paszport i jednak nie być drewnem.

Ja tam jestem dobrej myśli. Pewnie Chlep znowu jutro coś wykombinuje, bo on tak lubi powiedzieć jedno, a zrobić drugie.
#mecz #meczynaspilka #orlychlepa
Matpiotr - Słuchałem sobie wczoraj chyba analizę na chłodno po meczu #reprezentacja n...

źródło: 35f2ddd852535f819dee21a213750c0c

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Straszny regres zaliczyła ta kadra od Sousy. Bo to siwy bajerant to zapoczątkował. Wymęczony remis z Węgrami, marne 3:0 z Andorą, i w końcu truskawka na torcie, czyli kompromitacja na #me2020 zapoczątkowana blamażem ze Słowacją.

Później potężne zwycięstwa nad San Marino i ucieczka za ocean.


@Matpiotr:

Te same Węgry parę tygodni później zremisowały z Francją
  • Odpowiedz
  • 0
Na Euro kompromitacją była tylko pierwsza połowa meczu ze Słowacją. Druga połowa była całkiem ok (pomijając czerwo Krychowiaka), tak samo jak mecze z Hiszpanią i Szwecją.


@abandon: wyniki były kompromitacją
  • Odpowiedz
  • 0
@abandon: dobra, skończ z tym. Bo nie mogę tego czytać.
Widać było radość z gry. Xdddddddddddddddddddd
Co za brednie.

Gówno mnie obchodzi radość z gry. Jak nie ma radości, to niech kończy z reprezentacją i spokój. Nikt po machaczu łapami płakał nie będzie.

Punkty są za zwycięstwo, a nie za radość z gry czy styl.
  • Odpowiedz
@Matpiotr:

1. Najpierw sugerujesz, że Lewy odczuł ulgę z odejścia Sousy.
2. Ja ci odpisałem, że twoja teoria nie ma sensu, bo Lewy sam mówił o wielkim rozczarowaniu (w przypadku odejścia Brzęczka, Michniewicza czy Smudy nie używał takich słów), a poza tym ogólnie było widać, że RL9 odczuwa większą radość z gry podczas zgrupowań kadry niż w trakcie kadencji innych selekcjonerów (pomijając może Nawałkę).
3. Ty na to odpowiadasz, że
  • Odpowiedz