Wpis z mikrobloga

#mecz Dziennikarz, który stał na miejscu 20 cm obok Josue mówił na #meczyki, że to bzdura, że on coś akurat zrobił. Josue jako kapitan poszedł z Pankovem na komisariat jako wsparcie, jeżeli dobrze zrozumiałem. Z resztą możecie sobie obejrzeć i sami posłuchać
  • 13
@thority głupotą jest sranie sie o Dobrasza w kontekście Gołaszewskiego, który w przeciwieństwie do Dobrasza wręcz jest zmuszony do wchodzenia legii w dupe żeby go wpuszczali na treningi i za kuluary. Cała jego kariera polega na byciu w dobrych relacjach z piłkarzami legii. Dobrasz natomiast jest w Poznaniu znany z atakowania Lecha, a Brom oddycha z ulgą gdy go nie ma na konferencjach.
@MamMalegoSiurka przecież #!$%@? Julas z Twittera ma lepsze info z Lecha niż Dobrasz. Dobrasz w większości przedrukowuję to co się na mieście mówi, swoich newsów ma niewiele albo wcale (ja nie pamiętam żadnego). #!$%@? wiesz a #!$%@?. A o tym czy jest obiektywny czy nie to ja słowa nie powiedziałam. Co najwyżej że jak porównujemy obiektywizm to daleko mu do nieobiektywizmu Golaszewskiego, co jakbyś posiadał zdolność czytania to byś rozumiał że nie
@MamMalegoSiurka odezwał się psychofan starej kurtyzany, oboje od dawna jesteście na czarnej. Nie da się dyskutować z ludźmi którzy zamiast o faktach zmyślają rzeczy o jakiś insiderskich newsach Dobrasza, bo im pasuje to do teorii, nie wiedząc nawet że typ żadnych insiderskich newsów nigdy nie miał xD Jesteście żałośni. Operujecie na wymysłach bo wam to pasuje do uproszczonego światopoglądu. Jesteście oderwani od rzeczywistości.

#!$%@? że Dobrasz ma insiderskie newsy, a gdy ci
@thorityano, szkoda bo niektórzy kibice lecha są spoko i da się z nimi pogadać.

Swoją drogą, widać że sztywnemu gitowi z Poznania psycha sitting, bo od razu się rozpruła na moderacji jak tylko zobaczyła krytykę pod swoim adresem. xD

@Hinode można rozmawiać, problem jest taki że ty i kolega @Eliade macie tak nierówno pod kopula, że nie nadajecie się do jakiejkolwiek dyskusji. Bardziej konstruktywna rozmowa jest z moim psem niż z
@MamMalegoSiurka:

@Hinode można rozmawiać, problem jest taki że ty i kolega @Eliade macie tak nierówno pod kopula, że nie nadajecie się do jakiejkolwiek dyskusji. Bardziej konstruktywna rozmowa jest z moim psem niż z Tobą. On przynajmniej na sam dźwięk słów legia Warszawa nie rzucą z automatu tekstami o starej kurtyzanie itd.Idź być glupia gdzie indziej.


Przecież to ty zacząłeś mnie wyzywać od ścierw w odpowiedzi na normalną dyskusję. Wszystko jest powyżej!
@Hinode

#!$%@? wiesz a #!$%@?.

jakbyś posiadał zdolność czytania to byś rozumiał że nie znaczy że jest obiektywny.


Nick adekwatny.


Naucz się patusie normalnie formułować zdania. Jak siejesz wiatr i piszesz takie teksty to nie dziw się, że zbierasz burze w postaci uwag na temat ścierwa.

Ps. Twój agresywny styl pisania i wrzucanie przekleństw wszędzie gdzie się da wskazuje że albo jesteś mocna patologia albo po prostu niezrównoważonego i do tego się
Ps. Twój agresywny styl pisania i wrzucanie przekleństw wszędzie gdzie się da wskazuje że albo jesteś mocna patologia albo po prostu niezrównoważonego


Aż weszłam na twój profil z ciekawości i nie wierzę w to co widzę, twój co drugi wpis zawiera przekleństwa.
Zarzucasz mi coś, z czym sam masz problemy. Mocno ktoś cię w życiu skrzywdził, ale ja nie mam zamiaru być twoją psychoterapeutką.
Dostałeś na tzipe i jeszcze zrobiłam z ciebie
Pobierz Hinode - > Ps. Twój agresywny styl pisania i wrzucanie przekleństw wszędzie gdzie się...
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-06 172609