Wpis z mikrobloga

Myślicie, że #kanalsportowy będzie miał teraz tendencje spadkową? Bo mi się wydaje, że tak...

I już nie chodzi mi nawet o formaty Stanowskiego, które kręciły największe wyświetlenia... Bardziej chodzi mi o fakt, że z każdym miesiącem ten kanał jest co raz bardziej bezpłciowy. Wcześniej opierało się to na czterech chłopach, którzy bądź co bądź byli istotni w świecie dziennikarskim, a teraz co raz mniej programów, gdzie np: Boras, czy Smoku będzie omawiał jakąś konferencję reprezentacji Polski. Wszystko robią praktycznie za nich "podwykonawcy" i eksperci, którzy są troszkę jałowi.

Z każdym miesiącem co raz bardziej ochoczo wolę odpalić sobie #meczyki zamiast #ks, gdyż naprawdę jakoś wolę bardziej posłuchać p---------a takiego Włodarczyka, który jakąś osobowość i wcinki backgraundowe ma, niż takiego Wawrzyniaka, Lewczuka itd. Nawet w-----------o Samuela wole posłuchać bo jest "jakiś", w porównaniu do tego co się dzieje w Kanale Sportowym.

Czy tylko ja mam takie spostrzeżenia? Myślicie, że w najbliższych latach Meczyki zmniejszą różnicę, jaka zrobiła się w ostatnich kilku latach?
Meczyki wyglądają trochę jak taki startup ludzi z pasją, z kolei Kanal Sportowy, to taki projekt sytych ryb, które powoli odpuszczają swoje zaangażowanie i myślą, że pracownicy będą prowadzić okręt dalej. #mecz #pilkanozna
Yakooo - Myślicie, że #kanalsportowy będzie miał teraz tendencje spadkową? Bo mi się ...

źródło: byryry

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakooo: też tak mam, ks czasem włączałem po meczach kadry, a tak to nawet programy c+ czasem od biedy odpalę. W moim przypadku to stwierdziłem że za dużo tego, bo robili te programy jak p------i i jak cofnąłem suba to przestałem oglądać od nich praktycznie wszystko. Akurat tej masówki Stana w ogóle nie oglądałem, bo mnie ten hipokryta poza sportem nie interesuje. Weszło też zeszło na psy i ich rolę
  • Odpowiedz
@Yakooo: wydaje mi się że wszystko zmierza ku upadkowi, bo nie ma tam teraz postaci dla których włącza się ten kanał. Może niektórzy, żeby usłyszeć krzyczącego Kowalczyka.
Borek? Świetny komentator, zupełnie nienadający się do internetu. Brak interakcji z widzami, widać że go męczy jakikolwiek format, gdzie trzeba z nimi rozmawiać. Myślę że wróci do komentowania na stałe.
Pol? Bez komentarza, nie wnosi nic do KS
Smoku? Dobrze się go słucha,
  • Odpowiedz
programy c+ czasem od biedy odpalę


@rzaden_problem: programy c+ (jak np. liga + czy liga + extra) maja tę przewagę, ze pokazują w nich piłkę. Są skróty spotkań, bramki, jakieś kontrowersyjne sytuacje. Wiadomo, ze nie każdy program ma taki charakter i są tez zwykłe wywiady, czy paplanina ale dla mnie głównym problemem kanału sportowego jest to, że tam jest samo gadanie. Nic dziwnego, że materiały Stanowskiego (nie mające ze sportem
  • Odpowiedz