Wpis z mikrobloga

Czy to moze chodzi o ten sam klub, ktorego kibice bili swoich wlasnych pilkarzy po przyjezdzie do Wawy po przegranych ligowych meczach?

Ktorego bramkarz dusil pilkarza druzyny przeciwnej w czasie meczu ligowego?

Wreszcie czy to ten sam klub, ktorego pilkarze prowokowali przeciwnika w przez wiekszosc finalu PP?

A nastepnie jeden z pilkarzy tego klub 3 krotnie wyprowadzil bokserskie ciosy w strone 2 roznych pilkarzy Rakowa, w czasie swietowania wygranej Pucharu Polski?

Czyt to naprawde chodzi o ten klub ktorego kapitan I druzyny wysmiewal i prowokowal - nie tylko na boisku ale takze w internecie trenera Papszuna i jego lawke rezerwowych, zarowno w czasie meczu jak i po jego zakonczeniu, m.in. wstawiajac smieszne foty i miny udawajace placzka?

Czy to kibice tego klubu wszedzie niemal gdzie nie pojada w europie, dopuszczaja sie burd i walk i prowokacji z miejscowymi, zarowno na ulicach jak i stadionach? ( Madryt, Leicester i wiele innych).

Czy jednym najwazniejszych pilkarzy tego klubu jest czlowiek, ktory niemal w kazdym meczu rozdaje lokcie na lewo i prawo przeciwnikom i niemal kazdy waznijeszy mecz ligowy powinien konczyc z czerwona kartka?

Czy to ten klub ktorego jeden z pilkarzy tudziez pseudocelebrytow, zapraszal pilkarzy przeciwnika na solowke pod szatniami?

Czy to moze chodzi o ten klub, ktorego szef kibicow policzkowal na wlasnym stadionie jednego ze swoich wlasnych pilkarzy?

Czy chodzi o klub, ktorego kibice zaatakowali pilkarzy i prezesow przeciwnika, w momencie wreczania przez Pzpn medali i Pucharu Polski na trybunie honorowej, w 2004r?

Czy to ten sam klub, ktorego wieloletni spiker wielokrotnie nie tylko obrazal kibicow i pilkarzy przeciwnika, ale i podjudzal swoich wlasnych kibicow do wrogiego zachowanianw w stos. Do przeciwnika?

Czy to aby na pewno chodzi o ten klub, ktorego kibice kopali innych swoich kibicow na srodku murawy z okazji swietowania tytulu MP?

Nie, Legia by tego w Allkmar na bank nie zrobila!

Nie wiem jaka jest prawda, bo mnie tam nie bylo ale wiem, ze pilkarze i dzialacze Legi sa na 1000000% bez winy, i nigdy nie sprowokowaliby nawet latajacej biedronki.

#mecz #legia #ekstraklasa #stanowski #meczyki #rakow #pilkanozna
  • 10
@dcom: przestań #!$%@?. Nie pałam sympatią do Legii, ale to co #!$%@? holenderskie, policyjne ścierwo przekracza wszelkie granice. Powinni im dojebsc zajebsicie wysoka karę i przekazać chociażby #!$%@? nie wiem, na akcje charytatywna albo inne domy dziecka. Mało tego, drużyna sportowa jadąca za granicę, powinna być traktowana jak wyjazd dyplomatów. Wstyd jak #!$%@?