@uncle_freddie: Prosta sprawa - liczy się to kto ostatni musnął piłkę.
Zrobił to obrońca Leeds, więc karnego nie ma.
PS. gdyby sytuacja miała miejsce gdzieś w środku pola to byłby normalny faul.
W polu karnym faule gwiżdże się inaczej.
  • Odpowiedz
#mecz i widać jak na dłoni że arsenal sobie sędziów musiał kupić. Jak oni grają to var działa i daje decyzję a tutaj totki czysty karny i g---o, nie było... Śmiech na sali te londynskie cwoki czerwone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Średnia ilość kibiców na stadionie Lecha raczej na pewno przekroczy 31 tysięcy. Konsekwentnie od lat frekwencja rośnie i jeśli nie s-------ą poziomu poza top5 można spodziewać się dalszych wzrostów.
Wiadomo że ci co 5 lat temu pisali na c--j taki stadion to już dawno nie pamiętają, ale kolejne 5 lat i będzie trzeba myśleć o rozbudowie. Poniżej statystyki z poprzednich sezonów.

#lechpoznan #ekstraklasa i trochę #mecz
raseri - Średnia ilość kibiców na stadionie Lecha raczej na pewno przekroczy 31 tysię...

źródło: 1000080547

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@stuparevic: wolałbym chyba żeby wyburzyli i postawili na nowo. Tyle że na to jeszcze mniejsza szansa.
Gdzieś tam się przewijała dyskusja żeby rozbudować najstarszą trybunę, ale ponoć wtedy jeszcze mniej słońca dostanie murawa i są jakieś problemy z konstrukcją co praktycznie zamyka dyskusję.
A tak pewnie jakby ceny były niższe to frekwencja byłaby jeszcze wyższa, więc po prostu rutki podniosą ceny biletów i po problemie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@red7000: czyżby zawsze niebezpieczny, młodszy brat Tygrysa, Chrobry Głogów miał awansować do NLŚ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz