via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest ze swojskie masło z targu jest zarówno lepsze w smaku jak i tańsze(!) od tego że sklepu? Znaczy nawet gdyby było kilka razy droższe to nadal bym je wybierała przez smak ale no - ta cena to jakieś czary.
No i ciekawostka numer dwa - chyba jestem najmłodszą osobą na targu.
Kupiłam też miodek od pszczelarza, kawałek plastra miodu(zajebiste naturalna guma do żucia), jajka, biały ser i inne dobra
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Axoi: u mnie masło jest droższe, 250g 8-10zł, jajka też, ok 1-1,2 szt, ale te już biorę od znajomego dziadka od kur placowych, także 60gr szt. Sery nie wiem bo robię sam, mleko ok 3 zł litr, za drogo moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@fabtosz: tutaj jest produkt: masło ekstra,
oś Y wskazuje cenę za 1 kilogram,
X jest datą.

Czerwone kropki są zaznaczone w terminie, kiedy obowiązywała dana cena.
Jako że nie mam źródła z pełnym zakresem cen, to
  • Odpowiedz
@wkto: Z tymi płatkami w #biedronka to jest jazda. Wywieszki na półce sugerują, że wystarczy wziąć 1 opakowanie i pokazać kartę MB, a dostaniemy na nie 60% rabatu. Tymczasem prawda jest taka, że musimy wziąć 2 opakowania i tylko na te drugie dostaniemy 60% rabatu. Poza tym, faktycznie nie należy mieszać opakowań.
  • Odpowiedz