via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atonsic9: myślę o Hinacie. Ino nigdy nie była zbędnym balastem i bez niej wojna byłaby trudniejsza do wygrania. No i była motorem napędowym w ino-shika-cho co było widać od pierwszej serii.
  • Odpowiedz
@Czokolad: ok, ale w sumie o którym momencie mówisz? Podczas egzaminu na chunnina pomogła swoim Byakuganem znaleźć inne drużyny, podczas wojny walczyła i naprawiła Naruto przesuniętą kość (czy tam złamaną), może nie była game changerem jak Naruto, Saske czy Kakashi, ale chyba nie zachowywała się nigdy jak balast. Ok może masz na myśli walkę z Painem, no to tak pół na pół, bo z jednej strony nie była na tyle
  • Odpowiedz
@Necer: Czekam na realizację planu o którym wspomniałeś, daj znać co dalej. A Yashahime polecam pociągnąć dalej, seria zmierza w dobrym kierunku. Anime nie zając, nie ucieknie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: Spokojnie, kiedyś się znajdzie czas, a teraz mam go całkiem sporo, więc może nawet za niedługo się miejsce znajdzie.
No nic w pierwszej kolejności mam serię, które są skończone, lub mają pełne sezony,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach