@niewiadomocowscenariuszujest:
Miałem się pytać czy nie chciałeś zamówić Nendoroidy przez Good Smile Europe, ale teraz sobie przypomniałem, że ich dystrybucje w Europie przejęła Figuya z Niemiec... no ciule chcą za przesyłkę do 1kg do Polski 15 euro xDD

45 euro z wliczonym VATem na GS Europe i 52 euro z VATem na Tsoto.

Się nie opłaca kurde zamawiać nic poza Ami albo Solaris teraz
  • Odpowiedz