@M1PH6_5: fobię miałem odkąd pamiętam ale to przez szkołę teraz doszło szybkie męczenie się kontaktami z ludźmi. w pracy czasem nie mam energii bo rozmawia się z dużą ilością osób bo trzeba, po pracy siedzę w domu bo czuję się najlepiej wtedy
  • Odpowiedz
#mangowpis #anime
Dzisiaj się obudziłem w środku nocy i po jakiejś chwili usłyszałem jak myszka se klika po prostu ale nikogo tam nie było nie mogłem się ruszać ze strachu i zacząłem głośno oddychać w nadzieji że brat się obudzi i żeby zaciszyć to klikanie. Nie mogłem zasnąć przez następne kilka godzin. Wygoda i komfort życia.
Puszkoslaw - #mangowpis #anime
Dzisiaj się obudziłem w środku nocy i po jakiejś chwi...

źródło: comment_1608973443H0GPadc50TCuq2efszpgo2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach