Dobra wiadomość na sezon jesienny. Będzie ekranizacja mangi "To You, The Immortal", a pod japońskim tytułem "Fumetsu no Anata e". Jak tego nie spieprzą to będzie hit sezonu.
#anime #manga #mangowpis
Chrystus - Dobra wiadomość na sezon jesienny. Będzie ekranizacja mangi "To You, The I...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wakacje na gałęzi zamykamy kolejną odsłoną serii Manga Update. Mamy nadzieję, że udało Wam się odpowiednio odpocząć, a Wasze regały z mangami urosły wprost proporcjonalnie do ilości spontanicznych spotkań ze znajomymi!

❗️Tym razem naczelni leniwiec Jacek wspólnie z Kamilką przygotowali kolejną porcję mangowych tomików. W 19 Manga Update zobaczycie między innymi:

✨ Spy x Family | Tom 2
✨ Ballad x Opera | Tom 1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mireczki szukalem ale nie ogarniam, czy manga jest dalej od animu? jesli tak, to czy ktos wie gdzie musze zaczac czytac zeby kontynuowac watek z s02e08? kurdebele wciagnelo mnie #rezero #anime #manga
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://gameplay.pl/news.asp?ID=124394
No Game No Life Zero, które pierwotnie pojawiło się jako pełnometrażowy film anime, mający premierę w Japońskich kinach w 2017 roku, doczekało się rok później również swojej adaptacji komiksowej. Rodzimy fan serii na ten mangowy tytuł musiał czekać do tego roku, kiedy to pojawił się on u nas nakładem wydawnictwa Waneko. #recenzja #manga #waneko
KulturowyKociolek - https://gameplay.pl/news.asp?ID=124394
No Game No Life Zero, któ...

źródło: comment_1598429214fjKArgCt20IJoxCEMCYK4k.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I will never forget about you,

on this road of unfulfillment,

I still stand alone.

Like a wounded bird, I endure the rain with grace.


#berserk #m----------u #anime #manga
Hektorrr - > I will never forget about you, 
 on this road of unfulfillment, 
 I stil...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj prezentujemy Wam coś zgoła innego!

Zastanawialiście się kiedyś, jak radzili sobie polscy otaku w czasach ograniczonego Internetu? Czym różni się tłumaczenie mangi od innych tekstów? Dlaczego warto podsłuchiwać ludzi i zgubić się w Tokio?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania (i wiele innych) udzielił nam Paweł Dybała, tłumacz wydawnictwa JPF i miłośnik japońskiej popkultury. Jeśli chcecie poznać kulisy powstawania Waszych ulubionych mang i człowieka, który za tym stoi, koniecznie przeczytajcie nasz wywiad!

Paweł
szogu3 - Dzisiaj prezentujemy Wam coś zgoła innego!

Zastanawialiście się kiedyś, j...

źródło: comment_1598205443JpiMnyumWnfvEmhXg7rKnH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3: Super tekst :) wiedziałem, że praca tłumacza jest ciężka i wymaga dużego zaangażowania, ale współpracy z fizykami to się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe czy nadal Japończycy rzucają kłody pod nogi - dość często jeszcze kilka lat temu było, że tłumaczenie wielu serii musiało być autoryzowane - nie tylko treść, ale np. użyta czcionka, projekt okładki, gratisy, to czy wydanie jest w twardej czy miękkiej oprawie (choć
  • Odpowiedz
Teraz ogarnąłem, że Burn The Witch od Kubo, które pojawiło się na manga plus, to nie ten wcześniejszy oneshot, tylko kontynuacja, która ma mieć 4 chaptery, lol. Pewnie to właśnie te będą ekranizowane.
https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1007614

@jaqqu7 wołam, bo jesteś fanem twórczości Kubo xD
#manga #bleach #burnthewitch
Kardig - Teraz ogarnąłem, że Burn The Witch od Kubo, które pojawiło się na manga plus...

źródło: comment_1598203648KgHm3uJvbtwRUS4WrmyiwQ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kardig: Ej, ja lubię Kubo, ale nic nie poradzę, że finał Bleach był szambem xD

Co do Burn the Witch - jest ok, trochę za dużo baniek z ekspozycją oraz informacjami, ale nadal Kubo jest świetnym rysownikiem i ma rękę do designu postaci.
  • Odpowiedz
W BnHA w końcu dzieje się coś ciekawego, już się powoli obawiałem, że ten arc skończy się jak TYBW Bleacha.

Chainsawman <3 Tutaj nie ma nic do dodania. To niesamowite jak bardzo prosta, a jednocześnie złożona jest ta manga.

A One Piece? Gdybym miał przyrównać mangi do wyścigów, to dla mnie One Piece od dłuższego czasu jedzie swoim własnym torem i ma wywalone na główne zawody. Chyba jedyna manga, przy której nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach