@avoner: w sumie wygląda sympatycznie

ʕʔ

Bez uwag i przytyków, ale nie myślałeś o jednokolorowej masce np sam czerwony rozlewający się blisko krawędzi w zieleń? Chociaż tak jak jest teraz też elegancko! Leci plusik.
  • Odpowiedz