Jet tu ktoś, kto się zna trochę na #sztuka #malarstwo #inwestowanie ?

Wygrałem na licytacji dwa śmieszne klejone obrazy jakiejś artystki z Iranu xD To są jakieś jej jedne z pierwszych dzieł, które wystawiała publicznie n ekshibicji w Kopenhadze z 2018 roku.

Obrazy robione jakąś metodą decoupage. Za te 2 obrazy (A3) z ramami oraz stojakiem stafeli z firmy Viking 1914 dałem 100 zł. Za ile wystawić te
Zapaczony - Jet tu ktoś, kto się zna trochę na #sztuka #malarstwo #inwestowanie ?

Wy...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-20 o 21.36.37

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Zapaczony i to są kolaże z bibuły:-) mają swój urok. Jeśli nie musisz to ich nie sprzedawaj. Ja bym je sobie zostawił, tym bardziej że już w ramce, nic tylko powiesić na ścianie albo podarować w prezencie urodzinowym jakiejś dziewczynce (córka, siostrzenica?) albo kobiecie.
Tym bardziej że dostałeś je prawie za darmo. Moim zdaniem wszystkie obrazy Gracjana nie są warte jednej pracy tej artystki.
W Polsce może być ciężko je sprzedać
  • Odpowiedz
  • 1
@Zapaczony i to jest bardzo dobra decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do tego gracjana; jeśli kupiłeś oryginalne, namalowane ręcznie prace to może, być może, będą miały wartość dla jakiegoś szalonego kolekcjonera osobliwości. Ale jeśli to wydruki na płótnie albo papierze to nie wróżę im popytu ani tym bardziej zwiększenia wartości.
Za to te niepozorne kolarze nie powinny jej stracić a pewnie kiedyś zyskają, gdy ludzi zmęczy
  • Odpowiedz
@zarroc: albo inaczej. Gospodarz zbierał jajka do koszyka, ale kura do niego wskoczyła i nie chciała oddać jajek. Gospodarz uznał, że tak to jej zostawi. Siedziała, aż wysiedziała. I teraz wychodzi jak już się wykluły.
  • Odpowiedz
Szanowne Mirandy i Mircy,

na tym wirtualnym łez padole zwanym Wypokiem jestem już prawie 14 lat.
Nigdy nikogo nie prosiłem o pomoc, o kasę, o cokolwiek.
I na szczęście nadal nie muszę tego robić. Mam ręce i nogi i ogarniam swój grajdół. I u mnie wszyscy w miarę zdrowi.
I oby tak było zawsze!
gascoigne - Szanowne Mirandy i Mircy,

na tym wirtualnym łez padole zwanym Wypokiem j...

źródło: 23.06 kaczki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.tiktok.com/@maycol.flores5/video/7289038617878613254

Wie ktoś może jakich ona farb używa?
Nie znam się totalnie na #malarstwo , a chce trochę zacząć przygodę z malowaniem.
Umiem w sumie dobrze szkicować ołówkami i kredkami, ale pędzle są mi obce xD
Więc jakieś #protip y mile widziane, żeby uzyskać zbliżony efekt do tego z filmiku.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski: najlepsze farby na początek: Hydr-Oil od Renesansu. są to oleje rozpuszczalne w wodzie. Są stosunkowo tanie, a łatwość malowania dużo większa niż z akrylami. z fartem
  • Odpowiedz
"Modlitwa o wschodzie Słońca",
60x40 cm olej na płótnie.

Nie mogłem po prostu nazwać inaczej tego obrazu.
Całkiem przypadkowo wyszedł mi dość mistyczny, prawie że religijny obraz. Jestem z niego dość zadowolony.

Inspirowane
gascoigne - "Modlitwa o wschodzie Słońca",
60x40 cm olej na płótnie.

Nie mogłem po p...

źródło: 23.10 Modlitwa o wschodzie slonca

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach