Miał być lis, wyszedł bliżej nieokreślony mutant


@Corvus_Frugilagus: Ładniej niż u Picassa! ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wyrzucaj, toż to piękny przykład współczesnego prymitywizmu. Mów ludziom, że dokładnie tak miało to wyglądać!
  • Odpowiedz
Jaki jest sens nagrywanie filmu tylko po to, żeby potem przemalować klatka po klatce to na obrazy? Ja bym zrozumiał jakby to był film animowany i po prostu od początku do końca namalowany. A oni nagrali film i pomalowali farbami olejny i klatki.
Są lata 20' XXI wieku to po prostu wygląda jak efekt komputerowy. Zresztą podejrzewam, że po nałożeniu filtrów na oryginalny film efekt by nie różnił się za bardzo od
volodia - Jaki jest sens nagrywanie filmu tylko po to, żeby potem przemalować klatka ...

źródło: temp_file5121499452121265398

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@volodia napisałem że daje pracę komuś więcej niż tylko aktorom. Wiem że zostało to przemalowane klatka po klatce, ale jeśli jacyś artyści na tym zarobią to uważam że jest jakiś pozytyw. Zwłaszcza w erze AI, gdy niedługo takie filmy będą mogły zostać wygenerowane w całości komputerowo i to bez filtra. Mogliby jedynie lepiej rozpromować materiały zza kulis jeśli chodzi o malowanie obrazów, bo za bardzo promują i tak już popularnych aktorów,
  • Odpowiedz
@volodia: gdybyś tego nie napisał to po obejrzeniu trailera dalej bym myślał że to efekt komputerowy xD rzeczywiście głupi pomysł w aktualnych warunkach
  • Odpowiedz
#malarstwo #malujzwykopem #rysujzwykopem
Cześć, Mireczki chciałbym się was podpytać, czy jest tu ktoś biegły w technice rysowania kredkami oraz malarskimi? Aktualnie się uczę malować olejami, gwaszami oraz akwarelami (zależy od czasy i tematu), ale zacząłem sie zastanawiać nad gwaszami i akwarelami, ponieważ ciągnie mnie do retro ilustracji oraz ilustracji botanicznych. Czy w tym temacie, lepiej zostać przy farbach czy przejść na kredki? Które technika jest wam
bananometr - #malarstwo #malujzwykopem #rysujzwykopem
Cześć, Mireczki chciałbym się w...

źródło: 37dc974f829cda4416ff5eac39877d83

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bananometr: Nie rysuję kredkami, ale jestem na etapie "kiedyś spróbuję" i trochę się tematem interesowałam. Kredki są na pewno dobre do rysunku precyzyjnego, który wygląda prawie jak zdjęcie (realizm lub hiperrealizm) albo rysunek cyfrowy. Same materiały to temat rzeka, jedni wolą twardsze i przez to lepsze do drobnych szczegółów (Polycolor, Polychromos), inni bardziej maziste, lepiej mieszające się ze sobą (Prismacolor, Caran d'Ache). Cena rośnie w takiej kolejności, jak tu akurat
  • Odpowiedz