Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 1
@nofink: chciałem żeby się ktoś do nich przypie* i się udało...
- 11
K-----s zona jakos przezyje ze jednak lubie w dupe, ale jak sie wytlumacze z tego rozowego?? (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
#apple #razappletoniepedal #iphone #macbook
#apple #razappletoniepedal #iphone #macbook
źródło: comment_39iu2uM94HU4ZyOeq3n7h6Jb6orLZJAc.jpg
Pobierz- 11
@Harmonijka: jak kupiłem MacBooka Pro to spytała czy ja faktycznie ćwiczę na tej siłowni
- 17
Córka ma problem z MacBook Air13, podczas uruchamiania pokazuje się zapętlony ekran testowy matrycy. Może ktoś miał podobny problem bądź wie o co biega?
#macbook #macbookair #apple
#macbook #macbookair #apple

- 0
@piotr-gwicz: @piotr-gwicz: nie wiem co może być przyczyną ale spróbuj przy włączaniu przytrzymać cmd+r i zobacz czy wejdzie do trybu recovery. Jak ciągle będzie ten ekran to może masz możliwość podpięcia monitora. Może coś na styku grafiki matrycy padło i na monitorze będzie obraz.
Czołem mirasy. Planuję przesiadkę na #macbook dlatego mam do sprzedania #dell XPS 13 9360 napakowany po brzegi i7/QHD+ (dotyk)/16GB/512GB. Gwarancja z wykupionym Premium Support do maja 2019. Jednostka używana od czerwca tego roku do pracy z Linuxem. W teorii na komputerze jest licencja Windows 10 Home, ale nigdy go nie użyłem. Lekki coil whine jak w prawie wszystkich XPSach.
Cena 6k brutto, wystawiam fakturę VAT. Jacyś chętni?
Odbiór
Cena 6k brutto, wystawiam fakturę VAT. Jacyś chętni?
Odbiór
coil whine
@shimmywtf: dobry wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyznaję że nawet wczesniej o czymś takim nie słyszałem, kiedy to sie u Ciebie pojawiało?
- 1
@LubieKiedy: Przy turbo dużym obciążeniu grafiki (praca na trzech ekranach - wbudowany QHD+ i dwa zewnętrzne QHD) i przy jednoczesnym podłączeniu do zasilania. Trzeba jednak przyznać, że Dell się stara i naprawia swoje błędy choćby przez nowe rewizje płyty głównej czy firmware w postaci update'u BIOSu.
- 2
- 4
Mam ajfona to teraz czas na maca.
@MosleyOswald: Iphone -> coming out -> mac, taka jest prawidłowa kolejność.
- 1
@fegwegw: prawidłowa kolejność to głupi komentarz -> #czarnolisto
http://allegro.pl/apple-macbook-air-13-i5-1-4-8-256-a1466-2014-gw-f-i6970064029.html#thumb/10
Opłaca się? Szukam Air 13 do 3000 zł.
#macbook
Opłaca się? Szukam Air 13 do 3000 zł.
#macbook
@damian44__: jak chcesz to mam pro 256 2016 za 5k do dogadania xd ma 2 miesiace i 15 cykli
- 0
@ewridejhardtrajning: Nie, dziękuje za ofertę :)
konto usunięte via Android
- 6
@warsawcapital czysta rasowo Europa
@warsawcapital: https://www.apple.com/pl/shop/product/HA244ZM/B/podstawka-twelve-south-hirise ja myślę nad tą, głównie ze względu na to, że mogę regulować wysokość
Mirko, posiada ktoś MacBooka Air 13' 2017? Jak się sprawuje? Co z baterią? Poza przeglądaniem neta da radę coś porobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się nad zakupem laptopa, bo niedługo #studbaza (zaocznie informatyka). Jaki laptop np. do 2-3k polecacie jeszcze?
#apple #pytanie #macbook #macbookair
#apple #pytanie #macbook #macbookair
@ArcheRbest używany ThinkPad seria w
Jak strony montują koparki bitcoin to nawet i przeglądanie neta może być problemem.
Jak strony montują koparki bitcoin to nawet i przeglądanie neta może być problemem.
- 3
@ArcheRbest: Asus Zenbook, polecam. Nówki od 3 tysięcy (oczywiacie koniecznie te z SSD, najlepiej 8gb ramu, gorąco polecam te z ekranem wysokiej rozdzielczosci), ale można też polować na używany starszej generacji. Ja wyłapałem ux305la za 2000zł, sprawdza się znakomicie i jest lekki. W sam raz na studia
Mirki potrzebuje kilka porad odnośnie OSX. Czy jest tutaj ktoś kto pracuje jako serwisant urządzeń Apple i zechce sprzedać trochę informacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#osx #apple #macbook #macbookpro #macbookair
#osx #apple #macbook #macbookpro #macbookair
- 1
@Kurisutofa: xD
Mirki, mam wspaniałego #rozowypasek !
Zbliża się #dzienchlopaka i szukając czegoś w szafce z elektroniką znalazłem Magic Mouse! To pewnie prezent dla mnie!
Nie mogłem się doczekać, i chciałem sprawdzić jak się jej używa, ale nie mogę tej myszki sparować. Po podłączeniu do prądu i kliknięciu przycisku zaczyna świecić na fioletowo, ale Macbook mi jej nie wykrywa. :(
Miał ktoś kiedyś taki problem?
Zbliża się #dzienchlopaka i szukając czegoś w szafce z elektroniką znalazłem Magic Mouse! To pewnie prezent dla mnie!
Nie mogłem się doczekać, i chciałem sprawdzić jak się jej używa, ale nie mogę tej myszki sparować. Po podłączeniu do prądu i kliknięciu przycisku zaczyna świecić na fioletowo, ale Macbook mi jej nie wykrywa. :(
Miał ktoś kiedyś taki problem?
źródło: comment_pDxLYgK8M3zGoSfXSJQK8VaJn70MlkFW.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
konto usunięte via iOS
- 4
- 1
“After you upgrade your Mac and convert to APFS, you won’t need to make any changes to Time Machine settings,” Apple notes. “Any Time Machine share points must be shared over SMB instead of AFP.”
@JanuszProgramowania: choć widzę, że wiele osób miało z tym problemy przy becie, może już naprawili
- 2
@dom3ll: jakiś dwudyskowy NAS z 3 TB WD-Red na pokładzie i oprogramowaniem time maschine. QNAP na ten przykład.
Jak kwota przekracza to na razie jeden dysk (ale na pewno NAS minimum dwudyskowy)
Jak kwota przekracza to na razie jeden dysk (ale na pewno NAS minimum dwudyskowy)
- 2
Ja mam Synology ds216j z WD Red i działa bardzo dobrze z macos.
@mr_arrchi: tzn? Cena wydaje sie byc rozsadna i dla sprzedawcy i kupujacego bo to podstawowy 500gb bez gwarancji z wgniotką, nie widze nic podejrzanego, kwestia tylko sprzedawcy
@narowerzesamochodem: dostalem a firmy leasingowy i 2ch nie potrzebuje
- 5
Cześć, czołem. Jakbyś ktoś chciał zakupić Macbooka Pro 13 z 2012, to chętnie sprzedam jakiejś horej Węgiercie albo Mireczkowi ze zniżką. ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://allegro.pl/show_item.php?item=6972327566
#sprzedam #apple #macbook
#sprzedam #apple #macbook
źródło: comment_I9HOpS0PdbdLor6wOGoz5o6YPKTM3aVP.jpg
Pobierz- 2
- 5
@irishcoffee: Należy zacząć od usunięcia avasta.
@nalej_mi_zupy: a nie wystarczy finder bar?
@nalej_mi_zupy: dobra opcja, korzystasz z virtualbox?
Da się w jakiś sposób rozpoznać czy klawisze z klawiatury w #macbook są oryginalne czy to jakieś podróbki?
Czy są różne wersje polskiej klawiatury? Chodzi mi np. czy są wersje np. bez znaczka option na alcie albo bez napisu alt itp. Chodzi mi oryginalne klawki
Czy są różne wersje polskiej klawiatury? Chodzi mi np. czy są wersje np. bez znaczka option na alcie albo bez napisu alt itp. Chodzi mi oryginalne klawki
- 0
@trapist_e: mam mbp 13" z 2014 roku jakby co. Czyli takie pojedyncze klawisze z allegro to nie bardzo?
@frontendowiec: nie wiem, zależy na kogo trafisz. Ja bym raczej szukał oryginalnych części niż oryginalnych zamienników. Zawsze to jakaś tam pewność.
Z drugiej strony to używane klawisze, nie wiadomo kto tam ich dotykał. Może jakiś gruby Janusz showupa oglądał i rąk nie umył po wszystkim.
A klawisze są te same w każdej generacji unibody z tego co pamietam..
Z drugiej strony to używane klawisze, nie wiadomo kto tam ich dotykał. Może jakiś gruby Janusz showupa oglądał i rąk nie umył po wszystkim.
A klawisze są te same w każdej generacji unibody z tego co pamietam..

























#apple #macosx #macos #macbook