Znacie może jakiegoś magika z #gdansk który by wymienił klawiature w macbooku, jeżeli podrzuciłbym takową do wymiany? Średnio uśmiecha mi się płacenie 750 zł w serwisie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wysyłkowo też bym mógł w sumie.

#macbook #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma ktoś z Was do sprzedania #macbook?
Jutro wysłam mojego lapka i rozglądam się za czymś nowym - chcę wrócić do Maca.
Najchętniej 13' + 8GB ram + HD 5000 wzwyż. No i w miarę tanio.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ewridejhardtrajning: ja szukam czegoś w ok. 2,5 tysiąca, więc nie mam zamiaru ani ośmieszać siebie ani Ciebie taką ofertą. Z tym że ja się nastawiam na używkę - mam na oku Air 11' z 8GB i 256GB mid 2013 w tej kasie no ale to 11, a wolałbym 13. Miałem już 11 i genialnie mobilny jest, ale ciut za mały do niektórych zadań.
  • Odpowiedz
Kuurłaa ludzie jak skopiować zdjęcie do folderu? Mam w strumieniu jakieś zdjęcia, robię kopiuj wklej do innego folderu w którym będę to zdjęcie obrabiać w gimpie. Jak skopiuje to mam rozdziałkę 1024x768 xD. Co mam zrobić, żeby sobie normalnie kopiować zdjęcia w oryginalnej rozdzielczosći?
#macbook #apple
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#apple #iphone7
no i moj iphone ma nowego wlasciciela a ja wlasnie zamawiam #android albo note8 albo s8+ . Jednak jakos nie dla mnie ios, mimo ze #macbook Pro uwazam za najlepszy laptop jaki mialem i nie zamienie go na nic.
To jednak sam iphone no coz, moja zona jest zadowolona bo jak to ona twierdzi w koncu ma telefon od czsow 3210 ktory
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quarox: dal ciebie p------y dla mnie rzeczy ktore musza dzialac tak a nie inaczej, kazdy ma swoje potrzeby w wykorystaniu telefonu. Dla mnie p------a jest aparat w telefonie i odtwarzacz muzyki
  • Odpowiedz
@Trique: lokalizacjie wylczac, po co? ja na androidzie nawet nie wylaczalem i to mit ze wlczona zjada baterie. Wlaczajac lokalizacje zgadzasz sie ze programy moga ja wykorzytsywac bateria bedzie zjadana przez gps dopiero jak wlaczysz program ktory wykorzystuje ten gps
  • Odpowiedz
@Nicsmiesznego: niee, w ogóle nie instalujesz windowsa na macu (jako na komputerze ;d). Instalujesz Virtual Boxa (albo VM Fusion, albo Parallels... jak wolisz) i na macOSie odpalasz wirtualną maszynę z Windowsem (windowsa masz w oddzielnym oknie mówiąc najprościej). Jednocześnie działa i Windows, i macOS.
  • Odpowiedz
Mirki, jeszcze raz pytanie odnośnie trzymania plików (setki gb zdjęć) z dysku zewnętrznego w iCloud.

Wszystko wyglądało pięknie, do momentu przeciągnięcia wszystkich plików z dysku zewnętrznego do folderu icloud, niestety wszystkie pliki icloud automatycznie są trzymane na dysku macbooka, więc wyskakuje informacja o braku pamięci. Mógłbym wyłączyć icloud w macbooku i wrzucać wszystko przez przeglądarkę, niestety jest to wkurzające i wolne. Jakieś pomysły? zewnętrzne aplikacje?

Narodził mi się pomysł chmury domowej: wd my cloud...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś jakieś linki z porównaniami dotyczącymi utraty wartości na przestrzeni lat biorąc pod uwagę sprzęt Apple i flagowe urządzenia konkurencji? (MB PRO vs XPS albo iPhone vs Samsung Galaxy)
Nie mogę nic znaleźć. :(

#apple #iphone #macbook
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@estemen: Apple wyżej stoi. Spójrz na cenę iPhone7 i jego odpowiednika z android. Teraz na Allegro.

Ogolnie różnica jest odczuwalna. Sprzęt Apple mozna sprzedać za 1/2 wartości po roku do dwoch jeśli zadbany.
  • Odpowiedz
@estemen: Ostatnio sprzedałem starego MBP mid 2009 2.53GHz (cena katalogowa $1200) za okrągły 1000 złotych przez OLX. Dla porównania laptop z tego samego roku Lenovo ThinkPad T400 (startowa cena katalogowa około $1200) można obecnie kupić na Allegro za 350 złotych. I mówimy tu o 8 letnich maszynach!
  • Odpowiedz
Jaki program do odpalenia programu z windowsa na macbooku? Potrzebuję zainstalować Total Commandera i pozmieniać daty utworzenia i daty modyfikacji plików, a ta maszynka robiła to najlepiej.
#macbook #apple
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamawiam pizzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobie, która mi napisze/pomoże krok po kroku odpalić heroes 3 z hd mode ( nie ten ze steama, bo podobno gorszy) na macu
#heroes3 #macbook
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach