Nie ma ktoś z Was do sprzedania #macbook?
Jutro wysłam mojego lapka i rozglądam się za czymś nowym - chcę wrócić do Maca.
Najchętniej 13' + 8GB ram + HD 5000 wzwyż. No i w miarę tanio.
Jutro wysłam mojego lapka i rozglądam się za czymś nowym - chcę wrócić do Maca.
Najchętniej 13' + 8GB ram + HD 5000 wzwyż. No i w miarę tanio.






















Wysyłkowo też bym mógł w sumie.
#macbook #kiciochpyta