TL;DR rozprawka o kierownicach do komputerowych ścigałek i jeśli masz DFGT i myślisz nad zakupem G27 to zacznij działać :)

Przez kilka lat miałem (w sumie mam jeszcze) #logitech DFGT i w sumie byłem zadowolonym użytkownikiem. Po wypuszczeniu na rynek G29 i G290 ceny G27 nieco spadły, na tyle żeby sobie takową sprawić. No i subiektywnie stwierdzam że różnica jest kolosalna...

Wiadomo, sprzęgło i 6-biegowa skrzynia biegów daje wyraźną różnicę w grach,
Mokrysedes - TL;DR rozprawka o kierownicach do komputerowych ścigałek i jeśli masz DF...

źródło: comment_C33tHIM1DNCcmfwWDmCajiGncNRiqLE2.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest test nowej klawiatury - Logitech K270.
Trzeba się przyzwyczaić do krótkiego lewego shifta, ale pisze się całkiem przyjemnie...

#lokowanieproduktu #logitech

PS. Odbiornik Logitech Unifying nie jest niestety kompatybilny z odbiornikiem od myszki Dell'a i mam zajęte 2 USB.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unster: Logitech ogólnie jest bardzo spoko firmą. Jak mi padła prawie nowa klawiatura to zamiast wymienić na nową taka sama to dali mi nowa ale o ponad 100zl droższą.
Ciekawe czy A4tech by mi jakoś pomógł jak bym napisał im ze mi myszka zaczęła przerywać i działa skokowa. Model to A4tech evolution opto 518 xD
  • Odpowiedz
Witam szanownych mirków.

Dziś podbijam z pytaniem i prośbą o pomoc.
Mam głośniki Logitech Z506.
Pewnej nocy obudziły mnie dość głośne dźwięki wybrzmiewające z moich głośników przypominające "bulgotanie" "zakłócenia" "pierdzenie".
Wyłączyłem je i poszedłem spać, by rankiem podczas pracy włączyć, żeby prawilnie posłuchać sobie muzyczki podczas pracy.
Charlie_pl - Witam szanownych mirków.

Dziś podbijam z pytaniem i prośbą o pomoc.
...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Charlie_pl: Brzmi, jakbyś miał coś z sekcją zasilania. Spróbuj podłączyć do innego gniazdka, najlepiej w innym pomieszczeniu. Jeżeli to nie pomoże, wróżyłbym albo zniszczone elementy sekcji zasilania, albo coś z wzmacniaczem.
  • Odpowiedz
@rudy2007: Super, że Tobie by wystarczyło. Ja kupiłem ostatnio jedną poniżej stówy i żałuje, bo się używać tego nie da, a co dopiero pograć w coś :/
@skowronjakub: Raz miałem coś podobnego, całkiem wytrzymałe, dopiero po 4 latach padło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@madtrexx: Wolę stare, ale to nowe jakoś specjalnie mnie nie razi. Z mojej M705 i tak się już starło. Póki nie pogarszają jakości wyrobów i nadają im stonowany wygląd - jest ok.
  • Odpowiedz
@madtrexx: Ocho, ekspirjens im się zachciało. Yapiszony, Maki i pseudo klawiatury jak od Sinclaira, a jak trzeba jakiś kawałek plastiku kupić do roboty to nie mają, bo albo przestali produkować, albo robią jakieś dziwne układy klawiatury jak dla Uzbekistanu.

  • Odpowiedz
Mam bezprzewodową myszkę Logitecha, model VX Nano Cordless i już chyba 5 lat działa bez zarzutu. Ostatnio niby kółko zaczęło się psuć, ale rozkręciłem ją wywaliłem z środka pół kilo brudu i znów działa. Kurde a już myślałem, że kupię sobie nową myszkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#myszka #logitech
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mirki!
Sprzedam nową kamerkę internetową Logitech C905.

Kamerka jest zapakowana, fabrycznie nowa, leży u mnie multum czasu (dostałem kiedyś w prezencie), a że wielkimi krokami nadchodzi open'er to warto coś odłożyć.
Cena jaka mnie interesuje - 160zł (najtańsza na allegro z przesyłką na ten czas to 173 zł). No i z ludźmi z allegro nie można się targować, a ze mną jak najbardziej, no i dodatkowo jesteście mireczkami, to macie większe pole
Slasiu - Cześć mirki!
Sprzedam nową kamerkę internetową Logitech C905.

Kamerka je...

źródło: comment_cQjqflhWIMSYDeSyba21GqqNs4zMTMI9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach